Mācību process applūdušajā Jēkabpilī dažas dienas varētu nenotikt

author
1 minute, 14 seconds Read

Mācību process applūdušajā Jēkabpilī dažas dienas varētu nenotikt, sarunā ar portālu pieļāva Jēkabpils novada vadītājs Raivis Ragainis (LZP).

Galīgais lēmums par mācību procesu turpmākajās dienās tiks pieņemts vēlāk, taču Ragainis prognozē, ka, visticamāk, skolas kādu brīdi būs ciet.

Pašvaldības mērs norādīja, ka pilsētā dažas dienas ir stingri ierobežojumi par atrašanos dzīves vietās atsevišķos pašvaldības rajonos, jo nekustamais īpašums applūst. Ļoti daudzi iedzīvotāji ir evakuējušies, turklāt, visticamāk, daudzi, dodoties prom no applūstošajām mājām, nepaņēma mācību grāmatas un citus mācību materiālus.

Patlaban vēl ir jāsaprot iespējamā loģistika, taču ticamākais risinājums varētu būt mācību procesa pārtraukšana uz dažām dienām.

LETA jau rakstīja, ka Daugavā pie Jēkabpils no upes augšteces turpina nākt klāt jauni vižņi, applūst plašas teritorijas.

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ziņo, ka sestdien plkst.21.50 ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils sasniedzis 8,81 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta. Nakts laikā ūdens līmenis nedaudz nokrities, taču aizvien pārsniedz sarkanā brīdinājuma kritēriju – 8,4 metru atzīmi.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: