Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Marta sākumā mēs rakstījām, ka mākslīgā intelekta kontrolēts hiperskaņas lidaparāts virtuālā kaujā astoņās sekundēs iznīcināja F-35 iznīcinātāju. Dažas dienas vēlāk mākslīgais intelekts uzvarēja profesionālu pilotu bezpilota lidaparāta kaujā. Tagad neironu tīkls ir pierādījis, ka tas spēj projektēt karakuģu sistēmas daudz efektīvāk nekā cilvēks.

Kas ir zināms
Ķīnas speciālistiem pietrūkst laika kuģu projektēšanai, tāpēc kuģu būvētavas stāv dīkstāvē. Viņi vēlas atrisināt šo problēmu ar mākslīgā intelekta palīdzību. Jauns konstruktors, kura pamatā ir neironu tīkls, ir pierādījis, ka tas strādā precīzāk un ātrāk nekā personāls.

Speciālisti ir izstrādājuši karakuģu sistēmu konstruktoru, kas darbojas, pamatojoties uz mākslīgo intelektu. Tas spēja veikt darbu bez kļūdām un spēja to paveikt 300 reižu ātrāk nekā cilvēks. Pēc testēšanas izrādījās, ka neironu tīkla radīto risinājumu var ieviest ražošanā.

Projekta autori ir Ķīnas Kuģu projektēšanas un pētniecības centra zinātnieki. Viņu konstruktors projektē kuģa elektrisko sistēmu, pamatojoties uz datiem, kas iegūti, 10 gadus strādājot pie citiem projektiem.

Avots: scmp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tikai caur priekšējām durvīm! Rīgas satiksme jaunā sistēma ir palielinājusi biļešu reģistrāciju Previous post Tikai caur priekšējām durvīm! Rīgas satiksme jaunā sistēma ir palielinājusi biļešu reģistrāciju
Samsung strādā pie sava vadošā Exynos 2300 procesora: tam būs Cortex X3 kodols un AMD RDNA 2 arhitektūra Next post Samsung strādā pie sava vadošā Exynos 2300 procesora: tam būs Cortex X3 kodols un AMD RDNA 2 arhitektūra