“Mani izliek no dzīvokļa pēc 18 gadiem”: Jēkabpils iedzīvotāji tiek izlikti no dzīvokļiem

author
1 minute, 16 seconds Read

Jēkabpils novada iedzīvotāji, kurus pašvaldība savulaik nodrošināja ar dzīvokļiem, ir saņēmuši negaidītu ziņu – viņiem draud izlikšana, vēsta raidījums Bez Tabu.

Pēc administratīvi teritoriālās reformas tika pieņemti jauni saistošie noteikumi, kuros uzskaitītas tās iedzīvotāju kategorijas, kurām ir tiesības saņemt dzīvokli kā pabalstu.

Daudzas ģimenes vairs nav tiesīgas saņemt palīdzību.

Juris stāsta: “Mēs esam izaudzinājuši bērnus, viņi dzīvo savu dzīvi. Mēs esam sākuši remontdarbus, bet pašvaldība apgalvo, ka tā ir mūsu vaina, jo esam sākuši remontēt svešu īpašumu. Bet kā es varu dzīvot kā klaidoņa?”

“Pēc 18 šeit nodzīvotiem gadiem mani izmet no mājas! Esmu apsvērusi arī citus īpašumus, taču man nav līdzekļu, lai tos iegādātos. Mēs varam dzīvot uz ielas, teltī! Redzēsim, kas notiks!” viņš emocionāli piebilst.

Jēkabpils pašvaldības pārstāve stāsta, ka katra situācija īrnieku un ģimeņu vidū ir atšķirīga, bet pašvaldības saistošos noteikumus nevar pielāgot katrai situācijai. Pašvaldības pārstāvis mudina izmisušos iedzīvotājus turpināt dialogu ar pašvaldību, lai rastu individuālu, labāko iespējamo risinājumu.

https://youtu.be/jNMAXI5AJlw

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: