Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Medijs “Bloomberg” ziņojis, ka atsevišķas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis vēlas mīkstināt jaunāko sankciju paketi pret Krieviju, kas paredz apgrūtināt agresorvalsts centienus caur trešajām valstīm apiet jau esošās sankcijas, vēsta neatkarīgais Krievijas medijs “Meduza”. 

“Bloomberg” raksta, ka ES varasiestādes importētājiem paredz aizliegt dažādu preču, tostarp pusvadītāju, tālākpārdošanu uz Krieviju. Pusvadītājji var tikt pielietoti jaunu ieroču ražošanā. 

Vienlaikus jaunie ierobežojumi paredz, ka importētāji iemaksās noteiktu depozīta summu, kas nodrošinās sankciju implementēšanu. Ierobežojumu neievērošanas gadījumā vismaz puse no depozīta naudas konta tiks novirzīta Ukrainas atbalstam. 

ES arī paredz pieprasīt eksportētājiem obligāti informēt nacionālās varasiestādes par jebkādiem uzņēmumu no trešajām valstīm centieniem apiet noteiktos ierobežojumus. 

Lielo ES dalībvalstu pārstāvji esot apšaubījuši šī priekšlikuma likumību. “Bloomberg” raksta, ka šīs valstis vēlas samazināt ierosināto sankciju mērogu un samazināt sarakstu ar precēm, kas tiks sankcionētas. 

Konkrētas valstis nav precizētas. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Astrologi iepazīstina ar katras Zodiaka zīmes ideālo partneri
Next post Svētdien gaidāms daļēji mākoņains laiks