Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 42 Sekunde(-s)

Vai atceraties, ka Geely iegādājās Meizu 2022. gada jūlijā? Daudzi plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka Meizu palīdzēs Geely ražot savus viedtālruņus. Bet izrādās, ka Geely arī palīdzēs Meizu būvēt viņu pašu automašīnas. Meizu nesen iesniedza Wujie Auto preču zīmes pieteikumu, norādot, ka tas ražos automašīnas.

Īsa Geely un Meizu vēsture

Pirms pārejam pie Meizu zīmola, paņemsim pārtraukumu un uzzināsim Geely un Meizu attiecību vēsturi. 2003. gadā dibinātais Meizu ir bijis daudzsološs elektronisko ierīču ražotājs. Bet viņš nevarēja konkurēt ar dažiem nozares gigantiem, piemēram, Xiaomi, Huawei, OPPO, Vivo utt., tāpēc viņam bija finansiālas grūtības un masveida atlaišana. 2022. gada jūlijā Meizu ieguva vēl vienu iespēju, kad to iegādājās Geely. Kopš tā laika šis viedtālruņu ražotājs ir pieteicies patentiem vairākiem tālruņiem un izvirzījis jaunu austiņu modeli. Taču tagad Meizu ir izdomājis ko tādu, ko neviens nebija gaidījis.

Meizu automobiļu zīmols

Iepriekš Geely vadītājs minēja, ka Meizu neražo automašīnas, bet tikai sniedz pakalpojumus autobūves uzņēmumiem. Šķiet, ka šī situācija drīz mainīsies. Meizu ir pieteicies jaunai preču zīmei “无界汽车” (Wujie Auto). Mēs varam arī tulkot “无界” kā “neierobežots”. Kā redzam, tā logotips atsaucas arī uz tā nosaukumu. Šis ir bezgalības simbols. Varam uzsvērt, ka šī preču zīme pašlaik tiek pārskatīta. Precīzs pieteikšanās datums ir 9. janvāris. Parasti paiet aptuveni 6 mēneši, līdz preču zīme stājas spēkā.

Šeit mēs varam arī uzsvērt, ka Meizu var būt problēmas ar preču zīmi. Fakts ir tāds, ka Chery pagājušajā gadā laida klajā elektrisko pilsētas automašīnu Wujie Pro (Unbounded Pro). Tāpēc Chery pat varētu iesūdzēt Meizu par līdzīga vārda izmantošanu.

Atcerieties arī, ka Meizu FlymeAuto sistēma tika ieviesta nesen. Tas ir tuvu Huawei automašīnā iebūvētajai Harmony sistēmai. Saskaņā ar Meizu teikto, FlymeAuto atbalsta dalīta ekrāna darbību un tam ir vienkāršs interfeiss. Turklāt 2022. gada decembrī Meizu publicēja dažādus autobūves nozares darba sludinājumus. Visbeidzot, Pandaer, Meizu zīmols, ir atklājis, ka drīzumā sāks uzlādes stacijas. Tāpēc izskatās, ka Meizu šoreiz to uztver nopietni.

Protams, tā nav apstiprināta informācija, ka Meizu ražos automašīnas. Bet Geely var palīdzēt Meizu ar savu SEA pilnībā elektrisko platformu un dažām Ķīnas rūpnīcām. Vairāk par Meizu, kad mēs to saņemsim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Degvielas cenas 31.janvārī 2023 gada
Next post Xiaomi pirmais elektromobilis konkurēs ar Tesla Model 3