Lasīšanas Laiks:37 Sekunde(-s)

Naktī uz ceturtdienu Latvijā gaidāmi stipri nokrišņi. Janvāra turpinājumā laiks kļūs sausāks un vēsāks, prognozē sinoptiķi.

Ceturtdienas rītā vietām Zemgalē un Vidzemē gaidāma aptuveni desmit centimetrus bieza sniega kārta, stipri snigs un puteņos arī galvaspilsētā. Zem mitrā sniega svara var lūzt koku zari. Latgalē un Vidzemes austrumos bagātīgi līs, gaisa temperatūra naktī var sasniegt +6 grādus, pārspējot atsevišķus 19.janvāra siltuma rekordus. Kurzemes rietumu daļā nav gaidāmi ievērojami nokrišņi.

Ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā noslīdēs līdz -1..-6 grādiem. Dažās turpmākajās naktīs, debesīm vietām skaidrojoties, iespējams nedaudz lielāks sals.

Mēneša trešajā dekādē gaisa temperatūra visbiežāk svārstīsies ap nulli; atbilstoši pašreizējam prognozēm aukstāks laiks gaidāms janvāra pēdējās diennaktīs.

Paaugstinoties atmosfēras spiedienam, nokrišņi kļūs retāki. Ūdens līmenis upēs nākamnedēļ pārsvarā pazemināsies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Trešdien valsts austrumu un centrālajā daļā gaidāmi nokrišņi Previous post Trešdien valsts austrumu un centrālajā daļā gaidāmi nokrišņi
Kāds lēciens! Kādai precei cenas Latvijas veikalos ir pieaugušas par 256%? Next post Kāds lēciens! Kādai precei cenas Latvijas veikalos ir pieaugušas par 256%?