Lasīšanas Laiks:37 Sekunde(-s)

Viens no pirmajiem trešās puses logrīkiem operētājsistēmai Windows 11 varētu būt Meta Messenger. Trešdien Microsoft paziņoja, ka Microsoft veikalā tagad ir pieejams programmas priekšskatījums ar logrīku atbalstu, kas ļauj skatīt jaunākos ziņojumus tieši no Windows joslas.

Šķiet, ka logrīks ir pieejams tikai programmas Insider Preview dalībniekiem, tāpēc lielākā daļa cilvēku to vēl nevarēs izmēģināt. Microsoft ziņo, ka trešo pušu logrīkiem sistēmā ir dažas problēmas, piemēram, to pēkšņa pazušana no logrīku paneļa uz kādu laiku, tāpēc vislabāk ir pagaidīt, līdz tiks pilnībā izlaista funkcija, un izbaudīt to bez starpgadījumiem.

Ja piedalāties priekšskatījumā, varat izmēģināt Messenger logrīku, lejupielādējot vai atjauninot lietotni, atverot logrīku paneli un noklikšķinot uz pogas “+”, lai piekļūtu pieejamo logrīku sarakstam. Pēc tam noklikšķiniet uz Messenger, kuram tas jāpiesprauž tāfeles augšpusē.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Elksniņš izstājas no “Saskaņas”
Next post OnePlus parādīja pirmā planšetdatora tīzeri: jaunums tiks prezentēts OnePlus 11 un OnePlus Buds Pro 2 globālajā prezentācijā