Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

Microsoft sola būtiskas izmaiņas sistēmā Windows attiecībā uz to, kuras programmas kontrolē pēc noklusējuma atvērtos failu tipus un to, kā lietotāji var izvēlēties programmas, kuras piespraust Windows sākuma izvēlnei vai uzdevumjoslai.

Kas ir zināms

Izmantojot jauno URI, izstrādātāji varēs nosūtīt lietotājus tieši uz noteiktu atrašanās vietu sadaļā Iestatījumi, lai mainītu noklusējuma lietotni noteikta veida failiem vai saitēm. Microsoft arī sāks atsevišķi pārbaudīt API, kas ļaus programmām piespraust primāro vai sekundāro elementu uzdevumjoslai.

Kad iznāca operētājsistēma Windows 11, tajā bija mulsinošs un apgrūtinošs noklusējuma programmu iestatīšanas process, kas bija solis atpakaļ no operētājsistēmas Windows 10 un lika lietotājiem pārlūkot katru atsevišķo faila veidu, nevis tikai izvēlēties vēlamo tīmekļa pārlūkprogrammu vai attēlu redaktoru. jaunajai sistēmai vajadzētu vienkāršot sistēmas lietošanas pieredzi parastajiem lietotājiem.

Protams, vienmēr ir sarežģīti panākt, lai izstrādātāji patiešām izmantotu jaunas Windows funkcijas, taču Microsoft saka, ka tā ir gatava rādīt ceļu, veidojot atbalstu jaunām izvēlnēm pārlūkprogrammā Edge, tiklīdz tās būs pieejamas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Apstiprināts: OnePlus Nord CE 3 Lite saņems Snapdragon 695 procesoru Previous post Apstiprināts: OnePlus Nord CE 3 Lite saņems Snapdragon 695 procesoru
Microsoft pievieno Bing AI kopīgošanas pogu, lai lietotāji varētu ērti koplietot robotprogrammatūras atbildes Next post Microsoft pievieno Bing AI kopīgošanas pogu, lai lietotāji varētu ērti koplietot robotprogrammatūras atbildes