Microsoft ievieš jaunu Microsoft 365 Basic abonementu ar 100 GB OneDrive un citām funkcijām

Microsoft ir ieviesusi jaunu Microsoft 365 abonēšanas līmeni – Microsoft 365 Basic. Par 1,99 ASV dolāra jūs iegūsiet 100 GB vietas OneDrive krātuvē un dažas papildu funkcijas, kas ir starp bezmaksas opciju un 6,99 ASV dolāru mēnesī personīgo abonementu.

Abonements būs pieejams visā pasaulē no 30. janvāra un piedāvās lietotājiem 100 GB OneDrive mākoņdatu krātuvi, Outlook tīmekļa saskarni bez reklāmām un uzlabotas drošības funkcijas (piemēram, saites un pielikumus pārbauda, vai tajos nav vīrusu). Esošie OneDrive klienti, kuriem ir 100 GB krātuves, automātiski pāriet uz Microsoft 365 Basic par to pašu ikmēneša cenu – 1,99 ASV dolāru.

“Vēl šogad mums būs pieejamas arī daudzas OneDrive uzlabotās drošības funkcijas, tostarp personīgā krātuve, aizsargāta ar paroli un uznirstošajām saitēm, izspiedējvīrusu atklāšana un atgūšana, kā arī masveida failu atgūšana,” izdevumam The Verge stāsta Microsoft 365 produktu mārketinga direktors Garets Ostriks.””

Papildus iepriekš aprakstītajām funkcijām abonementā būs pieejama arī piekļuve Microsoft tehniskajam atbalstam pa tālruni vai tērzēšanas režīmā Microsoft 365 un Windows 11.

Avots: The Verge

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: