Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Laikā, kad kriptovalūtu tirgus nejūtas pārāk labi, Microsoft nolemj iebūvēt kriptovalūtu maku tieši pārlūkprogrammā Edge. Par to ziņoja personīgi avoti vietnē The Verge. Pēc viņu teiktā, gigants šo funkciju iekšēji testē jau vairākus mēnešus.

Kas ir zināms
Pagājušajā nedēļā Twitter lietotājs ar segvārdu @thebookisclosed, kurš bieži dokumentē nepublicētas Windows funkcijas, dalījās ar ekrānšāviņiem, kuros redzams kriptovalūtas maku Microsoft Edge pārlūkprogrammā:

Microsoft kriptovalūtas maka aprakstā teikts, ka tam ir “vienkāršota darbība, kas atvieglo mijiedarbību ar Web3” un ka tajā ir “integrētas drošības funkcijas, lai aizsargātu jūs no nedrošām adresēm vai programmām”. Tajā varēs iegādāties kriptovalūtu, pateicoties Coinbase un MoonPay biržām, un, protams, tam būs decentralizēta programmatūras savienojamība un NFT atbalsts.

Microsoft Edge pēdējā laikā ir kļuvusi par arvien vairāk uzpūstu pārlūkprogrammu ar daudzām funkcijām, piemēram, atsevišķu Adobe PDF pārlūku, Bing tērzēšanas robotu sānjoslā vai video uzlabošanas funkciju, taču tas rada jautājumu: vai lietotājiem patiešām ir nepieciešamas visas šīs funkcijas?

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Nothing Ear (2): samazināts izmērs, uzlabots ANC un LHDC atbalsts par 149 ASV dolāriem Previous post Nothing Ear (2): samazināts izmērs, uzlabots ANC un LHDC atbalsts par 149 ASV dolāriem
TCL iepazīstina ar 4K televizoriem ar QD-Mini LED displejiem un 5000 nitu spilgtumu, sākot no 00 Next post TCL iepazīstina ar 4K televizoriem ar QD-Mini LED displejiem un 5000 nitu spilgtumu, sākot no $3500