Microsoft un Viasat paziņo par sadarbību, lai nodrošinātu interneta piekļuvi attālos reģionos

author
0 minutes, 58 seconds Read

Microsoft un Viasat sadarbojas, lai nodrošinātu piekļuvi internetam 10 miljoniem lietotāju Āfrikā un Ziemeļamerikā un Centrālamerikā. Šis solis ir daļa no Microsoft Airband iniciatīvas, kas interneta piekļuves nodrošināšanai izmanto mantoto televīzijas frekvenču spektru un citas tehnoloģijas, tomēr šī būs pirmā reize, kad iniciatīvā piedalīsies satelīta uzņēmums.

Saskaņā ar preses relīzi, ko uzņēmums sniedza The Verge, Viasat partnerība sasniegs 5 miljonus cilvēku Ēģiptē, Senegālā, Angolā, Nigērijā un Kongo Demokrātiskajā Republikā, kā arī vēl 5 miljonus cilvēku Gvatemalā, Meksikā un ASV. Saskaņā ar uzņēmuma tehnoloģiju un korporatīvās atbildības viceprezidentes Terēzas Hatsones (Teresa Hutson) teikto, satelīta un fiksētā bezvadu tehnoloģija tiks izmantota, lai “sasniegtu attālos reģionus, kuros iepriekš bija ierobežota vai pat nekāda tradicionālā savienojamība”.

Protams, satelīta internetam ir savas nianses, un tas nav tik stabils kā, piemēram, kabeļtelevīzijas internets, taču piekļuve internetam kopumā būs lieliska ziņa daudzās vietās, kur Microsoft plāno ieviest savienojumu.

Avots: The Verge

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: