Lasīšanas Laiks:40 Sekunde(-s)

Kā jau iepriekš ziņots, Microsoft gatavojas integrēt mākslīgā intelekta tērzēšanas robotu ChatGPT savā Bing meklētājā, kas varētu padarīt to konkurētspējīgu ar Google. Taču, šķiet, uz to neapstāsies, un uzņēmums apsver iespēju sistēmu integrēt arī savos Office produktos, proti, Word, Excel un PowerPoint.

Saskaņā ar The Informtation resursu Microsoft jau ir iestrādājis dažus modeļus ar GPT OpenAI programmā Word, izmantojot automātiskās papildināšanas funkciju, un tagad strādā pie turpmākas implementācijas.

Tiek ziņots, ka GPT OpenAI tiks izmantota arī, lai uzlabotu meklēšanu programmā Outlook. Lietotājiem vairs nebūs jāievada atslēgvārdi, lai veiktu meklēšanu. Tiek norādīts, ka Microsoft ir arī izpētījis, kā šie mākslīgā intelekta modeļi var ieteikt atbildes uz e-pasta ziņojumiem vai ieteikt dokumentu izmaiņas, lai uzlabotu Word lietotāju rakstīšanu.

Nav skaidrs, vai Microsoft plāno sākt izmantot šīs funkcijas, vai arī pagaidām tas ir tikai eksperiments.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

da3958d027b3d15143696631f1693343 Previous post Lietotne YouTube Mūzika beidzot iegūst bibliotēkas redizainu Android un iOS ierīcēs
d2685134c83dfde8f6e7e1165f59f9d9 Next post Iekšējā informācija atklāj, kā izskatīsies Samsung Galaxy A34 un Galaxy A54: viedtālruņi tiks prezentēti 18. janvārī