Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

Piektdienas, 24. novembra, rītā Krievijas policija veikusi reidu mazumtirdzniecības uzņēmuma “Wildberries” noliktavā pie Maskavas, lai pārbaudītu tajā strādājošo migrantu dokumentus. Pēc pārbaudes darbiniekiem izsūtītas pavēstes, kas pieprasa ierasties kara komisariātā, ziņo neatkarīgais Krievijas medijs “Meduza”. 

“Telegram” kanāls “Mash” ziņo, ka policisti pārbaudījuši noliktavas darbinieku pases un militārā dienesta izziņas. Pēc pārbaudes viņi saņēmuši pavēstes. 

На склад Wildberries в Электростали нагрянул ОМОН. Там ловят мигрантов и вручают им повестки

С раннего утра на территории склада десятки силовиков отлавливают нелегальных мигрантов и тех, кто недавно получил российский паспорт, пишет Baza. Сотрудники сообщают, что задержанным… pic.twitter.com/4p5nUkmvSu— SOTA (@Sota_Vision)November 24, 2023

Uzņēmuma pārstāvji Krievijas medijiem paziņojuši, ka reida dēļ iespējami “traucējumi preču piegādē”. Uzņēmums sadarbojoties ar policiju un darot visu, lai atsāktu noliktavas darbību. 

“Mash” ziņo, ka dienu iepriekš policija veikusi kratīšanu uzņēmuma šķirošanas centra teritorijā. Rezultātā pret 16 cilvēkiem sākti administratīvie procesi par nelikumīgu uzturēšanos valstī. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Krievija un Ķīna plāno kopīgi uzbūvēt zemūdens tuneli, kas savienotu Krimu ar Krieviju
Next post Igaunijā par slepkavību aizturēts 17 gadus vecs jaunietis