Milzīgās degvielas cenu atlaides ievērojami kavē sabiedriskā transporta kustību Rīgā

author
1 minute, 0 seconds Read

Ņemot vērā, ka pie degvielas uzpildes stacijām veidojas automašīnu rindas, kas izstiepjas līdz Rīgas ielām, veidojas sastrēgumi, informē SIA “Rīgas satiksme”.

Rezultātā kavējas arī sabiedriskais transports. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas, sabiedriskais transports atsevišķos maršrutos kavējas līdz 40 minūtēm.

Jau vēstījam, ka saistībā ar būtiskām degvielas cenu akcijām pie “Neste”, “Circle K”, “Virši-A” un “Viada” degvielas uzpildes stacijām šodien veidojas rindas.

 

https://baltijaszinas.lv/2022/12/15/degvielas-kari-neste-circle-k-viada-un-virsi-a-vienlaicigi-samazina-cenas-un-degvielas-uzpildes-stacijas-veidojas-rindas/

“Circle K” degvielas uzpildes stacijās šodien no plkst.14 līdz 17 degvielai samazināta cena par 0,15 eiro par litru. Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka akcija vienlaikus norisinās 2000 uzņēmuma grupas degvielas uzpildes stacijās visā Eiropā. Maksimālais uzpildāmais degvielas apjoms vienai automašīnai ir 100 litri.

Arī “Neste” degvielas uzpildes stacijās degvielas cena šodien no plkst.13 līdz 17 ir par 0,15 eiro par litru zemāka.

Savukārt “Viada” degvielas uzpildes stacijās šodien visu diennakti klientiem ar “Viada Plus” degviela maksā par 0,1 eiro par litru mazāk.

Autovadītāju rindas pie degvielas uzpildes stacijām veidojas Rīgā, Jelgavā un Tukumā.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: