Lasīšanas Laiks:56 Sekunde(-s)

Ņemot vērā, ka pie degvielas uzpildes stacijām veidojas automašīnu rindas, kas izstiepjas līdz Rīgas ielām, veidojas sastrēgumi, informē SIA “Rīgas satiksme”.

Rezultātā kavējas arī sabiedriskais transports. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas, sabiedriskais transports atsevišķos maršrutos kavējas līdz 40 minūtēm.

Jau vēstījam, ka saistībā ar būtiskām degvielas cenu akcijām pie “Neste”, “Circle K”, “Virši-A” un “Viada” degvielas uzpildes stacijām šodien veidojas rindas.

 

https://baltijaszinas.lv/2022/12/15/degvielas-kari-neste-circle-k-viada-un-virsi-a-vienlaicigi-samazina-cenas-un-degvielas-uzpildes-stacijas-veidojas-rindas/

“Circle K” degvielas uzpildes stacijās šodien no plkst.14 līdz 17 degvielai samazināta cena par 0,15 eiro par litru. Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka akcija vienlaikus norisinās 2000 uzņēmuma grupas degvielas uzpildes stacijās visā Eiropā. Maksimālais uzpildāmais degvielas apjoms vienai automašīnai ir 100 litri.

Arī “Neste” degvielas uzpildes stacijās degvielas cena šodien no plkst.13 līdz 17 ir par 0,15 eiro par litru zemāka.

Savukārt “Viada” degvielas uzpildes stacijās šodien visu diennakti klientiem ar “Viada Plus” degviela maksā par 0,1 eiro par litru mazāk.

Autovadītāju rindas pie degvielas uzpildes stacijām veidojas Rīgā, Jelgavā un Tukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15026316t1hb353 Previous post Valsts policija lūdz palīdzību bezvēsts prombūtnē esošas jaunietes meklēšanā
15025895t1ha31f Next post Pēdējā darba nedēļas dienā vietām īslaicīgi snigs