Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 18 Sekunde(-s)

Kopš debijas pirmajā filmā Vanesa ir ātri kļuvusi par iemīļotu varoni Deadpool pasaulē. Viņas unikalitāte slēpjas ne tikai viņas asprātībā, bet arī attiecībās ar Veidu, kas atklāj šī profesionālā slepkavas neaizsargātāko pusi. 

Kas ir zināms

Tagad, kā zināms, iemīļotā varone parādīsies Deadpool 3, lai gan sākotnēji Vanesas lomas atveidotāja Morena Bakarina nespēja vienoties ar studiju.

Tagad, kad viss ir nokārtojies un aktrises filmēšanas dienas ir beigušās, viņa paspēja nedaudz parunāt par savu dalību trīskāršā sižetā un dot mājienu, ka trešajā daļā tiks pārskatītas Vanesas un Veida attiecības:

“Manuprāt, ir ļoti forši, ka šie varoņi tik labi mijiedarbojas un viņu dzīves… Var redzēt, kā viņi nemitīgi nāk un iet viens otra dzīvē. Arī komikss ir tāds. Tā, manuprāt, Raiens un režisors ir darījuši lielisks darbs, vienmēr pārdomājot šo stāstu un padarot to interesantu, vienlaikus saglabājot kodolu, kas vienmēr liek viņiem atgriezties vienam pie otra. Tāpēc izskatās, ka šī filma būs vēl vairāk. Mans darbs pie filmas ir pabeigts.”

Klīst runas, ka otrajā daļā varonei neļāva mirt, lai varētu viņu pārveidot par komiksu supervaroni – Copycat. Franšīzes rakstnieks Rets Rīss iepriekš deva mājienus par šādu notikumu attīstību pēc tam, kad viņš un rakstnieks Pols Verniks mainīja turpinājuma beigas, atdzīvinot Vanesu, nevis atstājot viņu mirušu. 

Tas varētu arī sniegt iespēju dziļāk izpētīt Vanesas un Veida vēlmi izveidot kopīgu ģimeni.

Tā kā Bakarina jau ir pabeigusi filmēšanu, joprojām nav skaidrs, kādu lomu viņa spēlēs trešajā daļā, taču viņas atgriešanās, visticamāk, būs aizraujošs brīdis pirmo divu Deadpool filmu faniem.

Kad gaidīt

Deadpool 3 tiks izlaists 2024. gada 26. jūlijā.

Avots: ScreenRant

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pēc šāvēja The Finals izlaišanas Hades II kļuva par visvairāk gaidīto spēli Steam lietotāju vidū
Next post Samsung Galaxy Flip 5 un Galaxy Fold 5 lietotāji ASV ir sākuši saņemt stabilo Android 14 versiju (One UI 6.0)