Nākamās nedēļas sākumā iespējama atkala

author
1 minute, 0 seconds Read

Nākamās nedēļas sākumā Latvijā gaidāmi nokrišņi – iespējams ne tikai sniegs, bet arī sasalstošs lietus, prognozē sinoptiķi.

Atkalas risks parādīsies jau svētdien, tas pieaugs vakarā Kurzemē. Nākamās nedēļas sākumā nokrišņi gaidāmi visā Latvijā.

Šīs nedēļas nogalē, pūšot mērenam dienvidaustrumu vējam, saglabāsies sals, valsts austrumos temperatūra var noslīdēt līdz -20 grādiem, bet svētdien Kurzemē gaiss iesils līdz -2..+2 grādiem.

Nākamnedēļ visā Latvijā iespējams atkusnis; prognozes vēl ir svārstīgas. Palaikam pūtīs spēcīgs vējš no dienvidu puses, līs un snigs.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka pašreizējais sals izraisīs intensīvu vižņu veidošanos upēs un vietām, palielinoties esošajiem ledus sablīvējumiem un veidojoties jauniem, var applūst plašākas teritorijas.

Sarežģītākā situācija gaidāma Daugavā pie Līksnas un Jēkabpils – Pļaviņu posmā, kā arī Lielajā Juglā, Lielupes baseinā un tajos upju posmos valsts austrumu daļā, kur sasalst esošie ledus sablīvējumi.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: