Naktī Aizkraukles novadā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

0
(0)

Aizvadītajā naktī Aizkraukles novadā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, portāls uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.3.41 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Aizkraukles novada Aiviekstes pagastā. Dega vienstāva dzīvojamā māja 45 kvadrātmetru platībā, bēniņi un jumta konstrukcijas 20 kvadrātmetru platībā, kā arī piebūve pie ieejas piecu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst.8 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Piektdien plkst.23.40 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Meža ielu Ventspilī, kur dzīvojamā mājā dega otrā stāva dzīvoklis un jumta konstrukcijas 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no liesmām nosargāja blakus esošo māju. Plkst.1.13 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Savukārt plkst.23.23 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Dārziņu 18.līniju Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka deg dzīvojamās mājas bēniņi un jumts 20 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki. Plkst.2.12 ugunsdzēsēji darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 6.janvāra plkst.6.30 līdz 7.janvāra plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 53 izsaukumus – dzēsti 16 ugunsgrēki, veikti 28 glābšanas darbi, bet deviņi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »