Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Daudzas sievietes griež matus saskaņā ar Mēness kalendāru un zina, ka noteiktas dienas ir vislabākās, lai piesaistītu laimi, bagātību un veselību. Šeit ir norādītas precīzas veiksmīgu matu griezumu dienas 2023. gada maijā — un vēl pāris tikpat labvēlīgi brīži.

Ir vispārpieņemts, ka mēness ietekmē ne tikai zemes magnētisko lauku, bet arī cilvēka ķermeni. Tāpēc daudzi cilvēki seko līdzi Mēness kalendāra periodiem un mēneša negatīvajos brīžos dod priekšroku izvairīties no svarīgām lietām. 

Īpaši bieži sievietes, pierakstoties uz skaistumkopšanas procedūrām, vadās pēc Mēness kalendāra.

Mēs runājam par 5 un 27 Mēness dienām. 2023. gada maijā šīs dienas iekrīt 18. datumā (pašreizējā cikla 27. mēness diena) un 23. datums (nākamā cikla 5. mēness diena).  

Ja šis laiks nav piemērots, lai dotos pie friziera, bet tomēr nevēlaties pārkāpt Mēness kalendāra ieteikumus, varat izvēlēties citus periodus. Piemēram, tiek uzskatīts, ka Mēness cikla 14. diena pavairo visu labo dzīvē – tā iekrīt 2023. gada 4. maijā. Un 21 un 22 Mēness dienas pozitīvi ietekmē karjeru. Šomēnes šīs dienas iekritīs 11. un 12. maijā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 3 kaitinošas kļūdas mājas aprūpē, kas neatgriezeniski maina ādu: dermatologa spriedums
Next post Suņu stils: 9 fakti par populāro pozu, ko jūs, iespējams, nezināt