Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 6 Sekunde(-s)

Valmierā cilvēku uzmanību piesaistīja kādas mājas pagalmā novietots suns, kurš, pēc aculiecinieku teiktā, ilgu laiku nebija redzējis ēdienu un dzērienu, ziņo ReTV.

“Mēs mēģinājām pabarot suni. Pirmā doma bija kaut ko iemest, lai viņš varētu kaut ko apēst. Sākumā tas šķita pilnīgi bezcerīgi. Bet, kad viņš sāka ēst, saimnieks iznāca ārā, gāja mums garām, vispirms rakstīja tekstu: “Nolieciet fotoaparātu.” Tad viņš teica, ka nav jēgas suni barot, viņš esot pārāk vecs un tik un tā nomirs,” Lilienthalei stāstīja Elīna. Viņa izsauca pašvaldības policiju.

Arī “Dzīvnieku policijas” pārstāvji devās uz Valmieru, lai mēģinātu rast situācijas risinājumu un palīdzētu sunim, taču suņa saimnieks nevēlējās komunicēt. Un tad izrādījās, ka ir jau par vēlu. Pirmdien viņš tika iemidzināts.

“Ir jāsaprot, kāds būs rezultāts, kāds būs secinājums. vai suns bija tik slims, kā apgalvo saimnieki, ka neko nevarēja darīt?” “ir jābūt atbildībai. tā ir suņa spīdzināšana. pat ja suns ir vecs. kāpēc viņš šeit tik ilgi bija jātur un jāmocās. kāpēc lēmumu par eitanāziju nevarēja pieņemt agrāk. kāpēc visiem garāmgājējiem bija jāskatās, kā šis suns rej, kā viņš nevar apsēsties, kā viņš nevar apgulties, gulēt,” neizpratnē bija aculiecinieks.

Valmieras reģiona pašvaldības policijas priekšnieks pastāstīja, ka pēc lietas izmeklēšanas plānots suņa mirstīgās atliekas nodot Pārtikas un veterinārajam dienestam ekspertīzes veikšanai.

Arī dzīvnieku glābšanas organizācijas ir gatavas veikt sekciju.

https://www.youtube.com/watch?v=70ks7BoLCbE

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzvaras parkam Rīgā mēģina piešķirt jaunu dzīvi. Kas tajā atradīsies? Previous post Uzvaras parkam Rīgā mēģina piešķirt jaunu dzīvi. Kas tajā atradīsies?
Naktī uz piektdienu Latvijas lielākajā daļā nedaudz līs Next post Naktī uz piektdienu Latvijas lielākajā daļā nedaudz līs