Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Samsung nesen izraisīja lietotāju sašutumu par mākslīgo kameras inteliģenci, kas “manipulēja” ar tā top flagmaņu uzņemtajām Mēness fotogrāfijām. Izrādās, Samsung ne tikai “uzlabo” Mēness fotogrāfijas.

Ko tas nozīmē
Tātad viens Samsung Galaxy S23 Ultra īpašnieks nolēma izmēģināt funkciju Remaster, kas saskaņā ar oficiālajā vietnē sniegto informāciju automātiski noņem ēnas un atspīdumus. Lietotājs nofotografēja savu 7 mēnešus veco meitiņu un bija ļoti pārsteigts par Remaster rezultātu: programmatūra ne tikai likvidēja dažas nepievilcīgas detaļas, bet arī kāda iemesla dēļ uzzīmēja mazulim līdzenu zobu rindu mēles vietā.

Vīrietis eksperimentu atkārtoja vairākas reizes, un katru reizi Remaster viņa 7 mēnešus vecās meitas fotogrāfijai pievienoja zobus. Tātad tā noteikti nav vienreizēja neveiksme.

The Verge ir sazinājies ar Samsung, lai saņemtu komentāru, taču atbildi vēl nav saņēmis.

Avots: The Verge, @earcity

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Framework Laptop 16 modulārs klēpjdators spēlētājiem ar iespēju nomainīt jebkuru daļu Previous post Framework Laptop 16 modulārs klēpjdators spēlētājiem ar iespēju nomainīt jebkuru daļu
Kodolbumbvedējs B-52H Stratofortress otro reizi izmēģina hiperskaņas raķetes AGM-183A ARRW prototipu Next post Kodolbumbvedējs B-52H Stratofortress otro reizi izmēģina hiperskaņas raķetes AGM-183A ARRW prototipu