Lasīšanas Laiks:35 Sekunde(-s)

Izrādās, ka papildus flagmanim OPPO Find X6 viedtālruņu klāstam un planšetdatoram OPPO Pad 2 Ķīnas ražotājs gatavo vēl vienu jaunu produktu, kas tiks izlaists 21. martā.

Kas ir zināms
Saskaņā ar ražotāja oficiālajiem tīzeriem Weibo, prezentācijā tiks parādītas arī TWS austiņas OPPO Enco Free 3. Jaunums iegūs vakuuma dizainu un varēs lepoties ar bambusa šķiedras diafragmām. Šādas diafragmas izceļas ar savu plānumu, cietību un jutību. Tas ļauj tām atveidot vairāk skaņas detaļu un nodrošināt tīrāku, dabiskāku skaņu.

Turklāt sīkrīks tiks apgādāts ar aktīvu trokšņu slāpēšanas sistēmu (līdz 49 dB), kā arī Hi-Res Wireless Audio un LDAC kodeka atbalstu. Informācija par to, cik OPPO Enco Free 3. maksās, vēl nav publicēta.

Avots: OPPO

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Porziņģis gūst 20 punktus Klīvlendā; Bertānam seši punkti trillerī Losandželosā Previous post Porziņģis gūst 20 punktus Klīvlendā; Bertānam seši punkti trillerī Losandželosā
Baumas: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra saņem 11200 mAh akumulatoru un Snapdragon 8 Gen 2 Galaxy procesoru Next post Baumas: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra saņem 11200 mAh akumulatoru un Snapdragon 8 Gen 2 Galaxy procesoru