Neatlieciet to uz pavasari. Kā sagatavot zālienu aukstam laikam

Vietnē augošā skaista zāle ir dekorācija un rada vietas patīkamai atpūtai. Bet zāliena zāle ir diezgan prasīga un tai nepieciešama īpaša piesardzība.

Tāpēc rudens beigās vasarniekiem jārūpējas par zālienu. Labākais laiks to darīt ir novembrī.

Vispirms ir jānopļauj zāle, ja pēc pēdējās pļaušanas tā ir daudz izaugusi, jāsaīsina līdz 5-8 cm augstumam.

Vietās, kur ir izveidojušies “plikie plankumi”, ir nepieciešams pievienot sēklas. Šajā laikā zālienu būtu labi uzklāt ar potaša mēslojumu: makroelements nodrošina aukstuma noturību un ļauj zaļajam zālienam veiksmīgi pārziemot.

Jums arī rūpīgi jāiztīra visi gruži, tostarp nokritušās lapas no dārza kokiem.

Lietainajā rudenī, lai no zāliena zāles jutīgās sakņu sistēmas izvadītu lieko mitrumu, ar speciālu dakšiņu rūpīgi jāizdur visa zāliena. Tas palīdz pasargāt zāliena zāliena augus no nosalšanas, jo ar pirmo salnu slapjo zālienu pārklās ledus garoza un līdz pavasarim uz tā var veidoties “plikie plankumi”.

Daži vasaras iedzīvotāji, pavasarī stādot zaļo zālienu, pat neaizdomājas par to, ka zāliena kopšana ziemā ir viens no svarīgākajiem posmiem zāles skaistuma un veselības saglabāšanā.

Vissvarīgākā procedūra komfortabla mikroklimata nodrošināšanai zem bieza sniega ir aerācija. Šāda kopšana nodrošinās pareizu gaisa apmaiņu, un rudens un pavasara lietus, kā arī kūstošā sniega sezonā radīs labvēlīgu mitruma cirkulāciju.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Related posts

Barista pats: ko pievienot kafijai, lai uzlabotu garšu

Vitamīni un kafija: 5 kombinācijas, kas noliegs visas priekšrocības

Kā atbrīvoties no punduriem, kas parādījušies istabas ziedos?

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Mēs pieņemam, ka jūs ar to piekrītat, bet jūs varat atteikties, ja vēlaties. Lasīt vairāk