Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Šī gada sākumā Samsung pārtrauca atbalstīt Galaxy S10e, Galaxy S10 un Galaxy S10+, jo šie viedtālruņi iznāca 2019. gadā un tiem bija piemēroti 3 nozīmīgi operētājsistēmas atjauninājumi un 4 gadu drošības atjauninājumi. Neskatoties uz to, bijušie flagmaņi nesen saņēma negaidītu atjauninājumu.

Kas ir zināms

Modeļi Galaxy S10e, S10 un S10+ saņēma atjauninājumu Telcel tīklā Meksikā. Tas ietver septembra drošības ielāpu un programmaparatūras versiju HWI1.

Pagaidām nav skaidrs, vai šis atjauninājums tiks ieviests citās valstīs, jo viedtālruņu atbalsts ir oficiāli beidzies. Iespējams, Telcel Mexico vienkārši bija dāsns un sniedza saviem klientiem papildu atjauninājumus. Vai varbūt Samsung atklāja nopietnu ievainojamību un nolēma izlaist labojumu.

Starp citu, vēl viens sērijas modelis, Galaxy S10 Lite, turpinās saņemt atjauninājumus līdz 2024. gadam. Un tas viss tāpēc, ka šis viedtālrunis tika izlaists gadu pēc pārējās Galaxy S10 līnijas.

Avots: Gizmochina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

FHD+ displejs, Snapdragon 888 mikroshēma, 50 MP kamera un 4800 mAh akumulators: iekšējā informācija atklāja Honor X50 GT īpašības Previous post FHD+ displejs, Snapdragon 888 mikroshēma, 50 MP kamera un 4800 mAh akumulators: iekšējā informācija atklāja Honor X50 GT īpašības
Piektdienas horoskops: 20. oktobris Next post Piektdienas horoskops: 20. oktobris