NHL pārbaudes spēles: Merzļikinam uzvara, Šilovam sakāve

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien atvairÄ«ja 18 metienus Kolumbusas “Blue Jackets” uzvarā savā laukumā pirmajā Nacionālās hokeja lÄ«gas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā, bet ArtÅ«rs Å ilovs ielaida astoņus vārtus VankÅ«veras “Canucks” zaudējumā.

“Blue Jackets” savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Pitsburgas “Penguins”.

Merzļikins spēlēja pirmajos divos periodos, 40 minūtēs atvairot 18 no 21 metiena.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Džordans Dimē.

Otrā Å¡o komandu spēlē “Penguins” pēcspēles metienu sērijā uzvarēja “Blue Jackets” ar 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 0:0, 2:0).

Sagrāvi izbraukumā piedzÄ«voja VankÅ«veras “Canucks”, kuru ar 10:0 (4:0, 3:0, 3:0) pārspēja Kalgari “Flames”.

Šilovs uzsāka spēli Vankūveras vienības vārtos, pēc 31 minūtes un 42 sekundēm dodot vietu vārtos Zakerijam Savčenko.

Å ajā laikā Latvijas vārtsargs tika pārspēts astoņas reizes 21 metienā, rezultātam vārtsargu maiņas brÄ«dÄ« esot 7:0 “liesmu” labā.

Vēl VaÅ¡ingtonas “Capitals” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:2) piekāpās Bufalo “Sabres”, kam laukumā nedevās Zemgus Girgensons.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10.oktobrī.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.