Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

No maija Bauskā plānots par apmēram 15% samazināt siltumenerģijas tarifu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”

SIA “Bauskas siltums” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedz siltumapgādes sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu beztermiņa periodam no 2023.gada 1.maija.

Līdz šim bija paredzēts, ka 1.maijā spēkā būtu tarifs, saskaņā ar kuru siltumenerģijas gala tarifs būru 119,98 eiro par megavatstundu (eiro/MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Tikmēr jaunais piedāvājums paredz par 15,5% mazāku tarifu – 93,78 eiro/MWh bez PVN.

Gala tarifa samazinājumu paredz gan siltumenerģijas ražošanas, gan siltumenerģijas pārvades un sadales tarifa samazināšana. 

Plānots, ka noteiktais tarifs stāsies spēkā 1.maijā, ja SPRK nebūs pieņēmusi lēmumu par noteikto tarifu spēkā stāšanās atsaukšanu.

No minētā datuma attiecīgi plānots nepiemērot SIA “Bauskas siltums” noteikto tarifu, kas publicēts pērnā gada 29.decembrī, un SPRK 2022.gada 13.oktobra lēmumu par SIA “Bauskas siltums” apstiprināto bāzes tarifu.

Noteiktā tarifa izmaiņas pret spēkā esošo tarifu ir saistītas ar kurināmā (šķeldas un gāzes) cenu samazinājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Viesnīcu un restorānu asociācija: Šā gada tūrisma sezonā viesnīcu piepildījums varētu sasniegt 90% Previous post Viesnīcu un restorānu asociācija: Šā gada tūrisma sezonā viesnīcu piepildījums varētu sasniegt 90%
Siguldas novadā paaugstina maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksni Next post Siguldas novadā paaugstina maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksni