No novembra būs izmaiņas sešos reģionālo autobusu maršrutos Cēsu novadā

0
(0)

No šī gada 1.novembra Cēsu novadā būs izmaiņas sešu reģionālo autobusu maršrutos, aģentūrai LETA pavēstīja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji.

ATD norāda, ka izmaiņas galvenokārt notiek saistībā ar satiksmes atjaunošanu Rāmniekos pāri Gaujas tiltam pēc ceļu remontdarbiem, kā arī salāgojot autobusu un vilcienu reisus vai saīsinot reisu izpildes laikus.

Līdz ar to maršrutos Cēsis-Lenči, Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis, Cēsis-Rāmnieki-Strīķi un Cēsis-Lisa-Rauna-Cēsis reisi tiek atjaunoti apjomā, kāds bija pirms Gaujas tilta remonta.

ATD informē, ka reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 5147 Cēsis-Lenči tiek atjaunots reiss, kurā autobuss plkst.10.20 izbrauc no Cēsu autoostas un kursē no pirmdienas līdz sestdienai.

Savukārt reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 5614 Cēsis-Rāmnieki-Strīķi vairākiem reisiem tiek mainīti uzsākšanas laiki – sestdienās autobuss no Cēsu autoostas izbrauks plkst.8 (līdz šim – plkst.8.05), bet no pieturas “Strīķi” – plkst.8.15 (līdz šim – plkst.8.20), otrdienās un ceturtdienās autobuss no Cēsu autoostas izbrauks plkst.8.30 un plkst.15.30, bet no pieturas “Strīķi” – plkst.8.45 un plkst.15.45. Tāpat tiek slēgti reisi, kas kursēja no pirmdienas līdz piektdienai, no Cēsu autoostas plkst.16 un plkst.18, bet no pieturas “Rāmnieki” plkst.16.15 un plkst.18.15 (no pirmdienas līdz piektdienai).

Vienlaikus reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 6250 Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis agrais rīta reiss būs desmit minūtes vēlāk – plkst.6.10, kā arī no kustību saraksta tiek izslēgts iebrauciens līdz pieturai “Strīķi”.Tāpat tiek slēgts reiss, kas plkst.10.30 līdz šim otrdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās izbrauca no Cēsu autoostas. Pasažieriem turpmāk atkal būs pieejams pēcpusdienas reiss plkst.15.50 no Cēsu autoostas – sestdienās visu gadu, bet no pirmdienas līdz piektdienai – skolēnu brīvdienās.

Savukārt reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 6266 Cēsis-Lisa-Rauna-Cēsis turpmāk autobuss no pirmdienas līdz sestdienai no Cēsu autoostas izbrauks piecas minūtes vēlāk – plkst.5.55.

ATD informē, ka no reģionālās nozīmes maršruta Nr. 5083 Zaube-Griķīši-Bērzs-Zaube divu reisu kustības grafika tiek izņemts 15 minūšu gaidīšanas laiks pieturā “Vārpas”, tādēļ rīta reiss tiks uzsākts nedaudz vēlāk – plkst.7.15 (līdz šim – plkst.7), nemainot pienākšanu galapunktā. Savukārt pēcpusdienas reiss tiks uzsākts tajā pašā laikā – plkst.15.55, mainot pienākšanu galapunktā – plkst.16.35 (līdz šim – plkst.16.50).

Lai iedzīvotāji varētu ērti pārsēsties, reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 6274 Cēsis-Priekuļi-Cēsis agrais autobusu rīta reiss tiek vilcienam Cēsis-Rīga un turpmāk no Cēsu autoostas no pirmdienas līdz pirmdienai izbrauks gandrīz desmit minūtes agrāk – plkst.6.12 (līdz šim – plkst.6.23).

ATD vēsta, ka reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos veic AS “Cata”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Jau vēstīts, ka “Cata” pērn strādāja ar 16,543 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 3,9% – līdz 927 040 eiro.

“Cata” reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,497 miljoni eiro. “Cata” akcijas, pēc kompānijas mājaslapā publiskotās informācijas, pieder Aizkraukles, Cēsu, Limbažu, Ogres, Siguldas, Smiltenes novada pašvaldībām un trim privātiem akcionāriem.

Savukārt ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »