Novembra apkures rēķini no 0,56 eiro līdz 4,83 eiro par kvadrātmetru

author
1 minute, 43 seconds Read

Daugavpilieši, kuri saņēma novembra apkures rēķinus, piedzīvoja daudz emociju. Neraugoties uz daudzajiem brīdinājumiem un valsts kompensācijām, reālie skaitļi šokēja lielāko daļu iedzīvotāju.
Viņi aktīvi dalījās ar informāciju un iespaidiem sociālajos tīklos:

“Ja pagājušā gada decembrī es apmaksāju rēķinus un svinēju Jauno gadu, tad šogad, nedod Dievs, lai mana alga būtu pietiekama rēķinu apmaksai. Brīvdienu nebūs.”

“Centrā mums ir 4,30 uz m2. Un tad mēs sarīkojām sanāksmi, lai pazeminātu temperatūru mājā.”

“Manuprāt, ir grūti tiem, kam ģimenē ir tikai viena alga. Bet, ja ģimenē strādā abi, ir iespējams maksāt īri. Tas ir dārgi, bet viņi pievieno minimālo algu, un tas ir vieglāk. Un kādam ir jāmaksā arī īre. Tas ir dārgi, bet mums tas izdodas. Kompensācija tiek piešķirta, un es esmu par to pateicīgs.

“Abi strādā, bet abi arī ēd. Arī pārtika kļūst arvien dārgāka. Strādājot pieaug izdevumi: ceļošana uz darbu, apģērbs, ēdiens bieži tiek pirkts gatavs uz vietas. Risks saslimt darbā ir lielāks nekā mājās. Minimālā alga, pat ja tā pieaugs, to nesegs.

“Novostroikā tā ir 4,74 par m2. Un tā nav robeža. Galu galā vēl ir gaidāmas salnas!”

“4.38 PMK… Pārspēja visus rekordus kā parasti. Acs sāk raustīties. Būs vēl sliktāk…”

Daugavpilī ir minimālie un maksimālie apkures rēķini par novembri.

Pēc Mājokļu un komunālo pakalpojumu pārvaldes pārstāvja teiktā, renovēto māju iedzīvotāji saņēma vismaz 10 minimālos apkures rēķinus. Absolūtais siltuma ietaupījuma rekordists bija māja ar rēķinu 0,56 eiro par m2. Visaugstāko rēķinu saņēma iedzīvotāji no mājas Cietoksni- 4,83 eiro par m2. Daugavpilī vidējā apkures cena bija 2,14 eiro.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: