Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 43 Sekunde(-s)

Britu zīmols MG, kas pieder Ķīnas autoražotājam SAIC, ir atklājis divu sēdvietu elektriskā rodstera Cyberster dizainu, Eiropas tirgū tas nonāks 2024. gada vasarā.

MG fani, kuru Eiropā joprojām ir diezgan daudz, Šanhajas automobiļu izstādē gaidīja pilnvērtīgu rodstera Cyberster pirmizrādi, taču, kā izrādījās, tā tika atlikta uz nākamo vasaru, un pagaidām publicēti tikai pirmie oficiālie fotoattēli (iespējams, datora renderi) bez tehniskā apraksta. Tomēr dažas no Cyberster tehniskajām detaļām pagājušajā nedēļā publicēja Ķīnas Rūpniecības ministrija, tāpēc jau tagad ir vairāk vai mazāk skaidrs, ko sagaidīt no jaunuma.

Atgādināsim, ka MG Cyberster konceptauto formā debitēja pirms diviem gadiem un kļuva par prologu britu zīmola pagriezienam no Ķīnas patēriņa precēm uz elegantiem sporta modeļiem labākajās vēsturiskajās MG tradīcijās. Konkrēti sērijveida Cyberster ir stilistiski līdzīgs pēdējam dzimtā britu modeļa MG F/TF rodsterim, kas tika ražots no 1995. līdz 2011. gadam un bija aprīkots tikai ar benzīna dzinējiem.

Savukārt Cyberster būs tīri elektrisks un tāpēc diezgan smags: pašmasa atkarībā no modifikācijas būs 1850-1985 kg. Jaunā sporta automobiļa kopējais garums – 4535 mm, platums – 1913 mm, augstums – 1329 mm, garenbāze – 2690 mm. Maksimālais standarta riepu izmērs ir 245/40 R 20 priekšpusē un 275/35 R 20 aizmugurē.

Cyberster salons nav detalizēti parādīts, taču kaut ko var saskatīt vienā no vispārējā skata attēliem, proti, lielo vertikālo skārienekrānu, kas izliekts un it kā apņem stūres statnes instrumentu paneli, starpsienu starp vadītāja un pasažiera nodalījumu, sporta sēdekļus ar iebūvētiem galvas balstiem, aiz kuriem ir spēcīgi drošības stieņi.

Ķīnas Rūpniecības ministrijas bāzē ir uzskaitītas trīs MG Cyberster sērijveida versijas: bāzes versijai būs viens elektromotors uz aizmugurējās ass ar jaudu 231 kW (314 ZS) vai 250 kW (340 ZS). Visu riteņu piedziņas divdzinēju versijai būs 250 kW (340 ZS) elektromotors aizmugurē un 150 kW (204 ZS) priekšpusē, divdzinēju spēkstacijas kopējā jauda būs 544 ZS. Bremzes piegādās Brembo. Akumulatora ietilpība un citas specifikācijas vēl nav paziņotas.

Cyberster ir paredzēts galvenokārt Eiropas klientiem, savukārt Ķīnā MG pēdējā laikā piedāvā sporta modeļus ar benzīna dzinējiem – piemēram, iespaidīgo MG 7 liftback. Paredzēts, ka sērijveida Cyberster Eiropas tirgū nonāks 2024. gadā, kad MG zīmols svinēs savu simtgadi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Chery gatavo jaunu sedanu, kas būs vēsāks par Arrizo 8
Next post Bezceļu karkasa transportlīdzekļa Tank 400 atklāšana sērijveida versijā