Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

OnePlus nesen prezentēja ne tikai savu pirmo planšetdatoru , bet arī savu debijas maršrutētāju. Modeļa nosaukums ir OnePlus Hub 5G Router.

Kas ir zināms

Jaunums izskatās pēc vieda skaļruņa. Tam ir cilindriska forma. Iekšpusē ir Wi-Fi 6 bezvadu adapteris un modema karte, kas nodrošina atbalstu piektās un ceturtās paaudzes tīkliem.

OnePlus Hub 5G maršrutētājs var darboties kā mājas Mash sistēma, un tas ir saņēmis atbalstu Matter viedās mājas protokolam. Diemžēl vairāk informācijas par maršrutētāju nav. Citas specifikācijas un izmaksas tiks atklātas vasarā.

Ir vērts atzīmēt, ka prezentācijā OnePlus paziņoja, ka tas vairs netiek pozicionēts kā “flagmaņu slepkava”. Tagad viņa pārvēršas par ekosistēmas veidotāju. Tās koncepciju sauc par 1+4+X, kur 1 ir viedtālruņi, 4 ir citas ierīces un X ir maršrutētājs.

https://youtu.be/yVWugcxIxXY

Koncepcijas galvenā iezīme ir elektrohromiskā stikla tehnoloģija, kas ļauj galvenajai kamerai izplēnēt. Tas tiek panākts, izmantojot strāvas lādiņu, kas aptumšo kameras aizsargstiklu. Viedtālrunis izceļas arī ar ādas apdari uz aizmugures un zeltītu apmali.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Samsung Galaxy A23 5G saņem Android 13 ASV
Next post Lietotāji ir atbloķējuši saturu Hogwarts Legacy datorā, kas ir ekskluzīvs PlayStation līdz 2024. gadam