Lasīšanas Laiks:53 Sekunde(-s)

Microsoft strādā pie spēļu piederumu RGB atbalsta integrēšanas operētājsistēmā Windows 11. Windows Lighting ietvers iespēju spēlētājiem pielāgot RGB apgaismojuma piederumus, neinstalējot trešās puses programmatūru.

Kas ir zināms

Informāciju ziņoja Twitter lietotājs Albacore. Viņš pamanīja agrīnu RGB pielāgošanas funkcijas versiju vienā no jaunākajām Windows 11 agrīnajām versijām:

 

Tātad spēlētāji varēs pielāgot spilgtumu, apgaismojuma efektus, ātrumu un krāsas standarta iestatījumu saskarnē Windiws 11. Ir arī funkcija, kas saskaņos fona apgaismojuma krāsu ar galvenajām Windows krāsām.

Microsoft pašas apgaismojuma vadības ierīces nozīmēs, ka Windows 11 lietotājiem nebūs jāinstalē programmas no Razer, Corsair, Logitech un citiem, lai iegūtu pamata atbalstu RGB efektu pielāgošanai, kas būs ļoti ērta iespēja. Pats uzņēmums par šādām funkcijām vēl nav runājis, tāpēc gaidīsim ziņas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Redmi 12C globālā versija ar Android 12 un Helio G85, kas pārbaudīta Geekbench Previous post Redmi 12C globālā versija ar Android 12 un Helio G85, kas pārbaudīta Geekbench
Kā padarīt kafijas garšu harmoniskāku Next post Kā padarīt kafijas garšu harmoniskāku