Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Otrdien Latvijā ar brāzmainu ziemeļrietumu vēju ieplūdīs aukstāks gaiss, gaidāms sniegs un putenis, vietām tas būs spēcīgs, brīdina sinoptiķi.

Naktī galvenokārt pūtīs lēns vējš, bet Kurzemē un agrā rītā arī valsts centrālajā daļā sāks pūst stiprs ziemeļu, ziemeļrietumu vējš ar brāzmām 12-17 metri sekundē, piekrastē līdz 22 metriem sekundē. Palaikam snigs, vietām snigs spēcīgi un līdz ar vēja pastiprināšanos gaidāms putenis.

Dienā arī valsts austrumu daļā gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 11-16 metriem sekundē un putenis, bet Kurzemē vējš pamazām kļūs lēnāks. Dienas pirmajā pusē vēl daudzviet snigs, vēlāk snigšana gaidāma valsts austrumu novados un Kurzemes dienvidrietumu daļā. Kurzemē un arī vietām Latvijas centrālajā daļā uzspīdēs saule.

Gaisa temperatūra no rīta pazemināsies līdz -3..-9 grādiem, dienā Vidzemē gaidāms aukstums līdz -12 grādiem, otrdienas vakarā visā valstī pastiprināsies sals. Atrodoties vējā, sals šķitīs lielāks nekā rāda termometrs.

Rīgā līdz otrdienas pusdienlaikam gaidāma snigšana, pēc tam mākoņu kļūs mazāk. Naktī lēnu vēju nomainīs spēcīgs ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, no rīta un dienā gaidāmas brāzmas līdz 20 metriem sekundē. Vējš intensīvi putinās sniegu. Gaisa temperatūra no rīta un dienā būs -6 grādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Par bērnu pastrādātajiem noziegumiem atbildība gulstas uz pieaugušajiem
Next post Gripas epidēmijas laikā RAKUS ierobežos pacientu apmeklējumus