Lasīšanas Laiks:33 Sekunde(-s)

Otrdien uz Latvijas ceļiem pieķerti trīs autovadītāji stiprā alkohola reibumā, par ko saskaņā ar jauno kārtību sākti kriminālprocesi, portālu informēja Valsts policijā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti kopumā 327 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi, trešdaļa no kuriem saistīta ar pārāk ātru braukšanu.

Piecos gadījumos policija pieķērusi dzērājšoferus, kuri dažādā reibuma stāvoklī sēdušies pie spēkrata stūres. Divi šādi autovadītāji tikuši pie administratīvā soda, jo viņi bijuši mazāk nekā 1,5 promiļu reibumā. Tikmēr pret trim autovadītājiem par braukšanu stiprā alkohola reibumā sākts kriminālprocess un pieņemts lēmums no viņiem piedzīt automašīnas vērtību.

Vēl vakar Latvijā reģistrēti kopumā 109 ceļu satiksmes negadījumi, un trijos no tiem bijuši kopumā četri cietušie. Viens no cietušajiem bija gājējs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

tree 1959267 1920 Previous post Pēc aukstas nedēļas nogales gaidāma sala mazināšanās un nokrišņi
Karsava aiztur virieti par automasinas nolaupisanu cietusajam nodarot nopietnus miesas bojajumus Next post Kārsavā aiztur vīrieti par automašīnas nolaupīšanu, cietušajam nodarot nopietnus miesas bojājumus