Otrdienas horoskops: 14. novembris

0
(0)

Horoskops otrdienai, 14. novembrim.

AUNS

Var uzrasties cilvēki, kas vēlas sadarboties un pat draudzēties. Taču ar visiem tev nav pa ceļam – izvēlies par kompanjoniem tos, ar ko iepriekš jau esi gājis cauri grūtībām.

VĒRSIS

Sekmīgas darījumu sarunas un sadarbības veidošans. Turklāt kāda iecere izrādīsies finansiāli izdevīga, kaut arī sākotnēji uz to raudzīsies skeptiski.

DVĪŅI

Norises profesionālajā vidē radīs nelielu stresu, un var zust savaldība. Mieru, tikai mieru. Pusdienas laikā un pēc darba dodies pastaigā, sakārto domas, uzklausi kolēģus.

VĒZIS

Ielūkojies darba sludinājumu portālos, apdomā biznesa plānu, pameklē kādas atbalsta programmas pieejamas. Ir vērts profesionālajā jomā kaut ko mainīt.

LAUVA

Uz citu solījumiem pārāk paļauties nevajag, taču sadarbība ar uzticamiem un pārbaudītiem kompanjoniem būs auglīga. Arī kolēģu priekšlikumi izrādīsies noderīgi.

JAUNAVA

Kritiska attieksme ir laba lieta, taču nevajag pieļaut, lai tās dēļ kaut kas kavētos darbā vai biznesā. Ieskaties maciņā un ieskaties bankas kontā… Ir vērts apdomāt jaunus peļņas variantus.

SVARI

Pievērsies izaugsmei. Ja rodas jaunas iespējas profesionālajā jomā, tad rēķinies, ka būs jāstrādā vaiga sviedros, bet vēlāk tiksi godam atalgots. Veiksmīgi veidosies sadarbība.

SKORPIONS

Mēdz teikt, ka lieli un labi darbi saliedējot cilvēkus. To pats vari pārbaudīt, veidojot spēcīgu komandu. Radīsies iespējas palielināt peļņu vai tikt pie kādiem bonusiem.

STRĒLNIEKS

Ja gribi kaut ko aizrādīt, izvēlies pareizos vārdus un esi tolerants, tad darbi komandā veiksies labāk. Vari arī ielūkoties sludinājumos, iespējams, ieraudzīsi kādu interesantu variantu.

MEŽĀZIS

Neparedzēti apstākļi vai kolēģu kļūmes var nokaitināt, bet, ja iestājas brīdis, kad gribās pateikt visiem visu, tad šoreiz labāk paturi sakāmo pie sevis.

ŪDENSVĪRS

Darbā vai biznesā spēsi pārliecināt cilvēkus par savām idejām un iespējām tās realizēt. Ja kāds no partneriem tās tomēr apšauba, tad meklē citas sadarbības iespējas.

ZIVIS

Pārāk labam būt nav labi… Tu esi tolerants cilvēks, bet visam ir kādas robežas. Ja sadarbības partneri sagādā vilšanos, tad saki ardievas un meklē uzticamākus kompanjonus.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »