Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Horoskops otrdienai, 21. novembrim.

AUNS

Darbā nedēļa sākas nemierīgi. Valsts svētku brīvdienas izjaukušas ierasto ritmu, un darbi iekavējušies. Uzņemsies papildus pienākumus un skubināsi kolēģus darīt tāpat.

VĒRSIS

Gribas kaut ko lielu un skaistu… Prātā dažādas idejas, no kurām daļa var izrādīties vien “gaisa pilis”. Neuzsāc neko pirms viss nav apdomāts un sarēķināts.

DVĪŅI

Brīvdienas nedaudz izjaukušas darbu ritmu, un jāatgūst nokavētais. Neatliec uz rītu, to, ko var padarīt šodien. Pretējā gadījumā būs grūti tikt galā un var rasties stress.

VĒZIS

Stabilitāte un skaidri spēles noteikumi darbā ir laba lieta, bet, kad iestājas rutīna, tad vairs nepavisam nav labi. Vajadzētu dzīvē kaut ko mainīt. Ielūkojies darba sludinājumos, apdomā biznesa plānus.

LAUVA

Baumas parasti veļas ar sniega pikas efektu. Pār tevi burtiski nolīs informācijas gūzma un būs grūti nošķirt – kur patiesība, kur izdomājumi. Neiesaisties attiecību skaidrošanā.

JAUNAVA

Ļoti iespējams, ka daža labs kolēģis vai biznesa partneris mēģina savu neizdarību pārvērst par “kolektīvo atbildību”. Esi strikts un pasaki, ko domā.

SVARI

Īstajā brīdī spēsi sniegt vajadzīgos padomus un atrast risinājumus sarežģītās situācijās, tādējādi nostiprinot autoritāti. Darbā gan neuzņemies visus grūtos un sarežģītos darbus paveikt citu vietā.

SKORPIONS

Spējas atstāt labu iespaidu ļoti noderēs, jo ātri atradīsi kopīgu valodu gan privātos, gan lietišķos jautājumos. Sekmīga diena, lai izveidotu jaunas pazīšanās.

STRĒLNIEKS

Būsi uz optimistiski darbīgā viļņa un iedvesmosi citus. Tiesa, ja tavā ieskatā darbā nebūs kārtības, tad gan apkārtējie dabūs dzirdēt visu, ko tu domā.

MEŽĀZIS

Lieliska diena jaunu kontaktu veidošanai, ambicioziem plāniem un lietišķiem darījumiem. Būs svarīga finanšu tēma, jo stabilitāte naudas lietās sniedz iekšējā komforta sajūtu.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajā jomā daudz pienākumu un varbūt ne visā veiksies tā, kā tu vēlētos. Izdari tikai pašu svarīgāko un nekautrējies pārrunāt pienākumus un atalgojumu.

ZIVIS

Grūti ieiet darba ritmā, un var pārņemt sajūta, ka uz pleciem sagūlis dzīves smagums… Ja ar kaut ko pats netiec galā, meklē atbildes sarunās ar viediem cilvēkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “VEF Rīga” mājās spēkosies ar “Cholet” basketbolistiem
Next post Trešdienas horoskops: 22. novembris