Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 30 Sekunde(-s)

Horoskops otrdienai, 31. oktobrim.

AUNS

Būsi noskaņots ķerties pie jauniem projektiem, būs biznesa ieceres vai idejas, kā uzlabot darba vidi. Nevajag kautrēties apspriest naudas lietas – varbūt kritīs lielais laimests.

VĒRSIS

Sarežģīta diena. Galvenais, neļauties stresam un nerīkoties strauji, bez apdoma. Pārāk neklausies arī padomdevējos, jo pēc kārtīga pārdomu brīža pats atradīsi vislabākos risinājumus.

DVĪŅI

Prāts atvērts zināšanām. Var rasties sajūta, ka vajag papildināt prasmes tehnoloģiju jomā vai pieteikties kādos interešu izglītības kursos. Ieskaties, kas tiek piedāvāts tīmeklī.

VĒZIS

Paļaujies tikai pats uz saviem spēkiem un pieredzi. Kāds var sasolīt zelta kalnus, bet ne nieka neizpildīt. Patiesību sakot, vajadzētu meklēt jaunas iespējas un sadarbības partnerus.

LAUVA

Enerģiska diena. Vēlams ar pilnu atdevi pievērsies profesionālajai izaugsmei: ielūkojies darba sludinājumos, notrauc putekļus senākiem biznesa plāniem, apspried finanses vai raksti projektu.

JAUNAVA

Darbā nemierīgi: var izjukt iepriekš izplānotais, nākt klāt neparedzēti pienākumi, iespējamas tehniskas ķibeles. Kolēģi vai darījumu partneri palīdzēs atrisināt situācijas.

SVARI

Ļoti piemērots laiks ienākumu palielināšanai – nekautrējies runāt par atalgojumu. Derētu izvērtēt atdevi profesionālajā jomā. Varbūt jāmaina darbs vai jāķeras pie ambicioziem projektiem.

SKORPIONS

Šodien visā jāmeklē izdevīgums. Ja tavas ieceres, kritisks skats no malas un biznesa aprēķini sakrīt, tad jādodas uz priekšu. Kādam var izveidoties sekmīga sadarbība ar ārzemēm.

STRĒLNIEKS

Rēķinies, ka daudz jāstrādā, bet ar atalgojumu būsi apmierināts. Kolēģiem būs svarīgs tavs viedoklis un tu pratīsi atrisināt dažādus sarežģītus jautājumus.

MEŽĀZIS

Ir labas izaugsmes iespējas, turklāt lietišķajās lietās tu spēsi orientēties tik labi kā vēl nekad. Darba kolektīvā tevi cienīs un tavu viedokli respektēs, un tas ļaus sakrāt bonusus karjeras kāpienam.

ŪDENSVĪRS

Parasti esi noskaņots uz racionāli pragmatiskas stīgas, bet nav jau tā, ka tu vienmēr strikti noliegtu to, kas ir ārpus zinātnisko pierādījumu rāmjiem. Spēcīgi darbosies intuīcija.

ZIVIS

Laba diena lietišķo jautājumu risināšanai un dokumentu kārtošanai, sarunām bankās un ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Pārskati rēķinus, ienākumus un izdevumus.

One thought on “Otrdienas horoskops: 31. oktobris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Tukuma novadā apstiprina noteikumus par naudas balvām sportistiem
Next post Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 30. oktobra līdz 5. novembrim