Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Rīgas Satiksme kopš janvāra ir reformējusi sabiedriskā transporta biļešu sistēmu. Biļetes, kas iegādātas līdz 30. decembrim, atbilstoši to nominālvērtībai var izmantot līdz 2. martam (vienvirziena biļetes ir derīgas visiem transporta veidiem). Naudu par neizmantotajiem braucieniem var pilnībā atmaksāt 12 mēnešu laikā pēc iegādes. Delfi stāsta, kā to izdarīt.

Visas biļetes, kas iegādātas līdz 2022. gada 31. decembrim, ir derīgas 60 dienas. Naudu par neizmantotajiem braucieniem var pilnībā atmaksāt 12 mēnešu laikā no iegādes dienas.

Ar Mobilly lietotnes starpniecību iegādāto kodu ir jāizmanto trīs mēnešu laikā pēc iegādes, neatkarīgi no biļešu cenu izmaiņām. Šādu biļeti var iegādāties tiešsaistē, un tā kļūs pieejama braukšanai sabiedriskajā transportā dažu sekunžu laikā.

Kā es varu saņemt atpakaļ naudu par neizmantotajām biļetēm?
Par neizmantotām biļetēm līdz 2. martam 12 mēnešu laikā no iegādes datuma var saņemt atpakaļ naudu 100 % apmērā.

Nosūtiet iesniegumu par biļešu atmaksu uz info@rigassatiksme.lv vai nogādājiet to kādā no RS klientu apkalpošanas nodaļām.

Iesniegumā norādiet savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-biļetes numuru un bankas kontu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Atrasta ar ādā ierīvējušos striķi ap kaklu! Kucīte Maija meklē mājas, kurās baudīt mieru Previous post Atrasta ar ādā ierīvējušos striķi ap kaklu! Kucīte Maija meklē mājas, kurās baudīt mieru
Snigšana turpināsies arī sestdien, Kurzemē un Vidzemē prognozē sniegputeni Next post Snigšana turpināsies arī sestdien, Kurzemē un Vidzemē prognozē sniegputeni