Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Šodien plkst.13 Rīgas pilī pašvaldību vadītāji tiksies ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, lai akcentētu pašvaldībām būtiskākos jautājumus un atskatītos uz pēdējo gadu izaicinājumiem dažādās valstiski nozīmīgās jomās, portālu informēja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) komunikācijas nodaļas vadītāja Liene Užule.

Pasākuma laikā ar uzrunu uzstāsies Valsts prezidents Levits un LPS priekšsēdis Gints Kaminskis. Tikšanās laikā kopīgi plānots izskatīt tādus svarīgus jautājumus kā administratīvi teritoriālā reforma – pakalpojumu pieejamība iedzīvotājiem un tautsaimniecības izaugsme novados, drošības stiprināšana un situācija enerģētikā, civilajā aizsardzībā, kā arī aktualitātes izglītība un skolu tīkla reformā.

Nozīmīgākos akcentus par minētajām tēmām klātesošajiem prezentēs LPS Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs, Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (“Liepājas partija”), Rīgas metropoles pašvaldību pārstāve, Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone (LRA), LPS Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja, Jelgavas priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne (ZZS) un LPS Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis (NA).

Pasākuma laikā paredzēta arī diskusija un viedokļu apmaiņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

No šodienas Krievijas pilsoņi var uzzināt konkrētu valsts valodas pārbaudes laiku un vietu Previous post No šodienas Krievijas pilsoņi var uzzināt konkrētu valsts valodas pārbaudes laiku un vietu
Daugavā aprīlī gaidāmi pēdējos desmit gados lielākie pali Next post Daugavā aprīlī gaidāmi pēdējos desmit gados lielākie pali