Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

ExileCon 2023 pasākuma ietvaros izstrādātāji no Grinding Gear Games dalījās ar jaunu informāciju un videomateriālu par gaidāmo action-RPG Path of Exile 2.

Kas ir zināms

Spēles dizaineri ir prezentējuši vēl vienu Path of Exile 2 spēles treileri, kurā viņi parādīja vairākas jaunas Ascendancy klases, no kurām spēlē būs 36.

Video informē, ka spēlē ir 100 bosi un tikpat vietu skaits, 600 monstru veidi, 1500 pasīvās prasmes, 240 aktīvās prasmes, 700 aprīkojuma veidi, sadarbības režīms sešiem spēlētājiem un daudz kas cits.

https://www.youtube.com/watch?v=Go4ykizk_Uo

Šovā izstrādātāji ziņoja vēl par diviem jaunumiem:

1. Spēle noteikti netiks izlaista 2023. gadā.

2. Studio Grinding Gear Games nolēma atteikties no sākotnējās idejas un tagad Path of Exile 2 tiek veidota kā pilnīgi neatkarīga spēle.

Jaunajai action-RPG un iepriekšējai daļai kopīgās būs tikai kosmētikas preces un kešatmiņas, viss pārējais saturs tiks izlaists atsevišķi un netiks savienots viens ar otru.

Path of Exile 2 spēles direktors Džonatans Rodžerss ir atklājis detalizētu 30 minūšu garu video, kurā parādīti visi galvenie spēles elementi.

https://www.youtube.com/watch?v=y8OL9qqnhDo

Slēgtā beta testēšana ir paredzēta 2024. gada jūnijā.

Avots: ExileCon 2023

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Assassin’s Creed Mirage fragments neturpināsies simtiem stundu. Spēles laiks kļuvis zināms Previous post Assassin’s Creed Mirage fragments neturpināsies simtiem stundu. Spēles laiks kļuvis zināms
Emigranta piezīmes par itāļiem: mīta par “latīņu mīļāko” graušana Next post Emigranta piezīmes par itāļiem: mīta par “latīņu mīļāko” graušana