Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 52 Sekunde(-s)

Tiklīdz laukos kļūst siltāks, jūs atkal vēlaties atjaunināt savu izskatu, garderobi un interjeru. Pavasara tīrīšana ir ne tikai labs veids, kā atsvaidzināt mājokli, bet arī labs veids, kā sakārtot domas. Sakopt un atsvaidzināt savu telpu ir labi garīgajai veselībai. Lūk, kā jūs varat atjaunināt savu mājokli pavasarim un vasarai, netērējot daudz naudas.

Kur sākt pavasara atjaunošanu

Izstrādājiet plānu, kurā norādiet, kas un kad ir jādara. Tas palīdzēs jums vieglāk tikt galā ar lielo pavasara tīrīšanas uzdevumu, saka Heroine.

Jums nav jācenšas visu paveikt vienā nedēļas nogalē. Jūs varat sadalīt uzdevumu divās vai trīs nedēļas nogalēs. Piemēram, vienā nedēļas nogalē izjauciet garderobi, bet nākamajā – iztīriet virtuvi un vannas istabu.

Minimizējot jucekli skapjos un plauktos, ievērojami uzlabojas mūsu emocionālais stāvoklis. Nekārtība liek mums justies saspringtiem un prasa lielāku uzmanību. Mēs neapzināti ar acīm skenējam pārblīvētu vidi, lai noskaidrotu, vai nav noticis kaut kas tāds, kam jāpievērš uzmanība, skaidro dizaina psiholoģijas eksperte, stiliste un mākslas direktore Ambera Dunforda.

Lietu sakārtošana palīdz mums novērsties no uzmācīgās problēmas un atbrīvot prātu citām lietām.

Eksperte iesaka izmantot gadalaiku maiņu kā motivāciju atjaunošanai.

Līdz ar gadalaikiem mainās cilvēku un dzīvnieku enerģijas līmenis, tāpēc ņemiet vērā, kā dienas gaisma ietekmē jūsu garastāvokli un motivāciju – tas varētu būt signāls, lai sāktu pavasara tīrīšanu. Saules gaisma palīdz regulēt mūsu diennakts ritmu un uzlabo garastāvokli,
stāsta Dunfords.

Pavasara tīrīšana būs pirmais solis ceļā uz jaunu interjeru. Kad esat atbrīvojušies no nekārtībām, varat sākt dekorēšanu. Lūk, daži vienkārši triki, kas palīdzēs jūsu mājās sajust pavasari.

Atsvaidziniet detaļas

Kad runa ir par dekorēšanu, jūs varat sākt pārspīlēt un tērēt pārāk daudz. Lai to pārtrauktu, eksperti iesaka vienkārši nomainīt dažus interjera elementus – pārvietot lampas vai sienas gleznojumus no vienas telpas uz citu, pārkārtot mēbeles vai pārvietot mēbeļu detaļas. Varat arī ieviest jaunus priekšmetus, piemēram, gultas pārklājus, aizkarus vai spilvenus. Bieži vien pietiek ar šīm nelielajām izmaiņām, lai ievērojami pārveidotu jūsu mājokli.

Aizstājiet ziemas apģērbu un rotājumus ar pavasara apģērbu.

Tiklīdz kļūs siltāks, varat sapakot siltos džemperus un pūra jakas un nolikt tās augšējā plauktā līdz nākamajai ziemai. Pārkārtojot savu garderobi par pavasara vieglajiem tērpiem un pussezonas apaviem, jūs atgādināsiet, ka siltums tuvojas. Protams, gadījumā, ja aukstie laikapstākļi pēkšņi atgriezīsies, pāris siltu apģērbu var atstāt.

Tāpat līdz ar pirmo pavasara tīrīšanu vajadzētu aizvākt dekoratīvos priekšmetus, kas atgādina par ziemu, piemēram, mākslīgos eglīšu zarus un ziemeļbriežu figūriņas, kas palikušas pāri no Jaungada steigas. Tā vietā pievienojiet svaigus ziedus vai kompozīcijas, mākslas priekšmetus un gaišākas krāsas tekstilizstrādājumus, lai atsvaidzinātu telpas.

Vairāk spoguļu

Ja jums nav laika pilnīgai pārveidei, mājokļa iekārtojumam būs pārveidojoša ietekme, ja papildināsiet to ar vairāk spoguļiem. Tas, iespējams, ir ātrākais veids, kā pārveidot telpu.

Pavasarī ir vairāk saules gaismas – to var izmantot, pie loga novietojot spoguli. Tas atstaros gaismu atpakaļ telpā. Ja aiz loga redzami koki, liels spogulis var kļūt par mākslīgu logu. Tas atsvaidzinās telpas izskatu.

Pievienojiet zaļumu

Augi vai dekoratīvi priekšmeti ar augu apdruku ienesīs interjerā vairāk dzīvības. Pēc interjera dizaineru domām, tuvākajā nākotnē tā būs aktuāla tendence. Augi var palīdzēt uzturēt gaisu tīru, un virtuvē var stādīt veselīgus garšaugus, piemēram, kviešu dīgstus vai garšaugus.

Svaigas smaržas aktivizē vienu no mūsu piecām maņām, kas var būt sava veida relaksācija mūsu smadzenēm,
saka eksperts.

Iegādājieties gaišas krāsas gultas

Ir pienācis laiks tumšo gultasveļu nomainīt pret ko gaišu un gaisīgu. Tas ir vēl viens ātrs veids, kā atjaunināt guļamistabas telpu. Jūs varat izvēlēties ziedu apdruku vai vienkāršu baltu krāsu, kā tas ir viesnīcās. Ne velti viesnīcu istabās izmanto baltu gultasveļu – tā rada tīrības un svaiguma sajūtu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šie pārtikas produkti izraisa galvassāpes: uztura speciālists sniedz bīstamo pārtikas produktu sarakstu Previous post Šie pārtikas produkti izraisa galvassāpes: uztura speciālists sniedz bīstamo pārtikas produktu sarakstu
Pasažieru vilciens iegādāsies biļešu automātus par gandrīz 2,5 miljoniem eiro Next post Pasažieru vilciens iegādāsies biļešu automātus par gandrīz 2,5 miljoniem eiro