Perspektīvais Vilmanis turpina spridzināt ASV! Vārti papildlaikā un pirmā zvaigzne

Latvijas uzbrucējs Sandis Vilmanis treÅ¡dien Nacionālās hokeja lÄ«gas (NHL) pārbaudes spēlē guva vārtus papildlaikā, kaldinot čempionvienÄ«bas Floridas “Panthers” uzvaru. PerspektÄ«vais hokejists arÄ« atzÄ«mējās ar rezultatÄ«vu piespēli, turklāt viņš tika atzÄ«ts par mača pirmo zvaigzni jeb labāko spēlētāju.

“Panthers” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:1, 1:0) pārspēja Tampabejas “Lightning” komandu.

20 gadus vecais Vilmanis nospēlēja 20 minÅ«tes  un 22 sekundes, seÅ¡as reizes meta pa vārtiem un izpildÄ«ja četrus spēka paņēmienus.

Vilmanis vārtus guva mača papildlaika 15. sekundē, bet otrajā periodā viņš izcēlās ar rezultatÄ«vu piespēli. Latvietis maču noslēdza ar lietderÄ«bas koeficientu +1.

Latvijas hokejistu atzina par mača pirmo zvaigzni jeb labāko spēlētāju. Vilmanis četros NHL pārbaudes mačos sakrājis piecus punktus (3+2).

Uzvarētāju sastāvā NHL čempions Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis atzÄ«mējās ar rezultatÄ«vu piespēli otrajā periodā, kad “Panthers” panāca 1:0.

Balinskis nospēlēja 22 minūtes un 43 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Lightning” sastāvā Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons laukumā pavadÄ«ja 15 minÅ«tes un 59 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildÄ«ja divus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderÄ«bas koeficientu.

Mājinieku labā vienīgos vārtus guva NHL zvaigzne krievs Ņikita Kučerovs, kurš trešā perioda beigās panāca neizšķirtu 1:1.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.