Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

CIRP, kas specializējas tirgus izpētē, nolēma noskaidrot, kāda vecuma cilvēki visvairāk interesējas par Apple produktiem.

Ko mēs zinām

Kā izrādās, interese par Apple sīkrīkiem ir tieši saistīta ar vecumu: jo vecāks, jo mazāka interese par tiem. Lielākā daļa iPhone lietotāju ir vecumā no 18 līdz 44 gadiem, kas veido gandrīz trīs ceturtdaļas no visiem viedtālruņu īpašniekiem. Tādējādi 22% lietotāju ir vecumā no 18 līdz 24 gadiem, 27% lietotāju ir vecumā no 25 līdz 34 gadiem un 23% lietotāju ir vecumā no 35 līdz 44 gadiem.

Tikai 10 % lietotāju ir vecumā no 45 līdz 54 gadiem, bet vēl 10 % lietotāju ir vecumā no 65 gadiem. Turklāt tikai 8 % lietotāju ir vecumā no 55 līdz 65 gadiem.

iPad un Mac lietotāju vidū šie rādītāji ir līdzīgi. Lai gan Mac gadījumā situācija ir kritiskāka, neraugoties uz to, ka tas galvenokārt ir darbam paredzēts dators. Tajā pašā laikā Mac datorā nav spēļu, kas arī var ietekmēt vecuma izvēli.

Avots: CIRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Iekšēja informācija: Xiaomi 13 Ultra flagmanis debitēs 2023. gada maijā
Next post “Baltijas dzelzs lēdija” Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa uzvar vēlēšanās ar labāko rezultātu valsts vēsturē