Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 25 Sekunde(-s)

Mīlestība pret savu saimnieku nav dzīvnieka beznosacījumu īpašība.

Suņi ir cilvēka labākais draugs un viens no populārākajiem mājdzīvniekiem. Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka, iegūstot kucēnu, tas nāk kā bonuss ar beznosacījumu mīlestību pret tā īpašnieku. Tomēr kinologs, kurš publicē saturu sociālajos tīklos zem roktura @doghealthwithlola, stāstot par savu suni vārdā Lola, apliecina , ka ir pazīmes, kas var liecināt, ka suns nejūt lielu pieķeršanos pret savu cilvēku.

Pirmā pazīme, ka kucēnam jūs nepatīkat, ir izvairīšanās.

“Jūsu suns bieži var mēģināt izvairīties no jums vai šķiet, ka nevēlas būt jūsu tuvumā. Viņi bieži var paslēpties vai pāriet uz citu istabu, kad tu tuvosies,” skaidroja kinologs.

Acu kontakta trūkums ir vēl viens punkts, kam vajadzētu jūs brīdināt.

“Suņi parasti demonstrē uzticību un pieķeršanos caur acu kontaktu. Ja jūsu suns pastāvīgi izvairās no acu kontakta, tas var liecināt par diskomfortu vai neieinteresētību,” skaidroja autore.

Trešā skaidra pazīme, ka jūsu pūkains draugs, iespējams, nevēlas atrasties jūsu tuvumā, ir astes luncināšanas trūkums.

“Lai gan astes luncināšana ne vienmēr liecina par laimi vai pieķeršanos, astes luncināšanas trūkums, mijiedarbojoties ar suni, var norādīt, ka jums nav pozitīvu asociāciju ar savu suni,” turpināja kinologs.

Agresija ir viens no daiļrunīgākajiem rādītājiem, ka “suņa un saimnieka” attiecības ir nožēlojamā stāvoklī.

Ja suns ir agresīvs pret jums, jūs tam var nepatikt.

“Ja jūsu suns bieži rūc, atlaiž zobus vai izrāda baiļu pazīmes, piemēram, bēgot, kad esat tuvumā, tas var justies neērti vai nedrošs jūsu tuvumā,” sacīja TikToker.

Visbeidzot, ja jūsu kucēns nepievērš jūsu uzmanību , viņš var nebūt jūsu lielākais fans.

“Suņi bieži izrāda pieķeršanos, meklējot sava saimnieka uzmanību spēlējoties, glāstot vai vienkārši sekojot tiem. Ja jūsu suns neizrāda šādu uzvedību, tas var liecināt par pieķeršanās trūkumu,” secināja eksperts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kāpēc kaķim vienmēr jābūt pirmajam, kas ienāk jaunā mājā, nav skaidrs
Next post Ne tāpēc, lai asinātu nagus: lūk, kāpēc kaķis patiesībā skrāpē dīvānu