Piektdien notiks militārās parādes ģenerālmēģinājums, būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

0
(0)

Rīgā šodien būs izmaiņas 12. autobusa kustības maršrutā, informēja “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes ģenerālmēģinājuma dēļ 12. autobuss pēc plkst.21 kursēs pa apvedceļu.

Tāpat aptuveni pēc plkst.21 ir iespējami īslaicīgi kustības traucējumi tiem autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem, kuri kursē pa 11.novembra krastmalu un Akmens tiltu.

No Abrenes ielas reisos plkst.21.09, 21.40, 22.14 un 22.43 autobuss kursēs pa maršrutu līdz Gogoļa ielai, tālāk pa Gogoļa ielu, Firsa Sadovņikova ielu, Ludzas ielu, Lauvas ielu, Lomonosova ielu, Lubānas ielu, Salaspils ielu, Rušonu ielu, Prūšu ielu, Maskavas ielu, uzbrauktuvi uz Dienvidu tiltu, Dienvidu tiltu un tālāk pa maršrutu.

No Kooperatīva “Ziedonis” reisos plkst.21.08, 21.40, 22.11 autobuss kursēs pa maršrutu līdz Dienvidu tiltam, tālāk pa nobrauktuvi uz Maskavas ielu, Prūšu ielu, Rušonu ielu, Salaspils ielu, Lubānas ielu, Lomonosova ielu, Lauvas ielu, Kalna ielu, Firsa Sadovņikova ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā “rigassatiksme.lv” vai sociālajos tīklos.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »