Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

Naktī uz piektdienu glābēji devās uz Bultu ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā kādā dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, portālu  informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji konstatēja, ka istaba un priekštelpa deg 12 kvadrātmetru platībā un dzīvoklī atrodas divi cilvēki, kuri ugunsgrēkā bija gājuši bojā.

No ēkas paši saviem spēkiem evakuējās 15, bet glābēji evakuēja vēl desmit cilvēkus. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 2.21.

Ceturtdien ap pulksten 16 VUGD saņēma izsaukumu uz Siguldas novada Allažu pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega istaba 20 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki, no kuriem viens cilvēks ugunsgrēkā cieta un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Savukārt pulksten 19.43 glābēji steidzās uz izsaukumu Dolomīta ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā pagrabā dega atkritumi divu kvadrātmetru platībā. Glābēji no pagraba evakuēja vienu cilvēku.

Neilgi pēc deviņiem vakarā pēc ceļu satiksmes negadījuma Rēzeknes novada Maltā ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva NMPD mediķiem. Pēc tam sakārtota ceļa braucamā daļa.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega malkas šķūnis, ārsiena un trīs gadījumos atkritumi, kā arī saņemti pieci izsaukumi uz ceļu satiksmes negadījumiem.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 44 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

CSng Volkswagen 1024x768 1 Previous post Ceturtdien avārijās cietuši desmit cilvēki, tostarp trīs gājēji un elektroskrejriteņa vadītājs
ziema tematiskas 033 20211222 Next post Piektdienas rītā daudzviet Vidzemē un Latgalē apledo autoceļi