Piektdienas horoskops: 10. novembris

0
(0)

Horoskops piektdienai, 10. novembrim.

AUNS

Var atklāties, ka pieauguši ikdienas tēriņi un kārtīgi jārēķina, kā sadalīt personīgo budžetu. Patlaban ir labs laiks, lai pievērstos profesionālajai izaugsmei un peļņai.

VĒRSIS

Darbā iespējamas emocionālas situācijas. Iespēju robežās mēģini visu vērst par labu, bet par katru cenu svešos kašķos neiejaucies. Ļoti daudz darāmā un pievakarē var izrādīties, ka diena par īsu.

DVĪŅI

Darba nedēļa vēl nav galā, bet garastāvoklis tāds vējains un domas pie izklaidēm. Tik cik nepieciešams padarīsi, bet līdztekus pētīsi ekskursiju piedāvājumus vai brīvdienu izbraucienu maršrutus.

VĒZIS

Patlaban savas intereses liekamas pirmajā vietā, un necenties paralēli risināt arī citu problēmas. Visu pasauli neizglābsi, lai arī cik ļoti to gribētos.

LAUVA

Nedēļas pēdējā darba diena ļoti nemierīga. Līdztekus profesionālajiem pienākumiem var nākties risināt kādas situācijas ar tuviniekiem. Vakars paies mājas darbos.

JAUNAVA

Svarīga privātā dzīve. Darbs nebūs prātā – vairāk gribēsies sazināties un parunāt ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Ja internetā, tad ļoti apdomīgi.

SVARI

Dzīve mutuļo, un tu esi notikumu epicentrā. Vajag kaut ko noorganizēt vai samenedžēt? Nav problēmu. Labi sapratīsies ar cilvēkiem un būs daudz pozitīvas enerģijas.

SKORPIONS

Ļoti saspringts laiks un daudz pienākumu. Vismaz pusdienas pārtraukumā atrodi brīdi atpūtai. Vakarā par darbu gan vairs nedomā, ģimene vai mīļotais cilvēks var sākt piktoties.

STRĒLNIEKS

Rēķināšanas diena: kalkulators pie rokas vai arī datorā atvērta ekseļa tabula… kārtībai jābūt! Prātā nāks idejas kā papildināt bankas kontu. Varbūt vajag pievērsties privātajam vai ģimenes biznesam.

MEŽĀZIS

Nebīsties no ambicioziem plāniem. Sērfojot tīmeklī, pēkšņi vari uzdurties kādai interesantai informācijai, kas raisa domas par peļņu un jaunu projektu. Varbūt drīzumā noderēs.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajās lietās vēlams iztikt bez liekām emocijām. Bezkaislīga pieeja ļaus paveikt vairāk un ātrāk tikt galā ar problēmsituācijām. Ja plānota lielāka iepirkšanās nedēļas nogalei, esi apdomīgs tēriņos.

ZIVIS

Kaut arī darba nedēļa jau tūdaļ galā, šī diena ritēs kā trakā skrējienā. Emocionāli dzīvosi līdzi visam, kas notiek darba vidē, un vakarā būsi priecīgs, mājās atlaižoties mīļotajā klubkrēslā.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »