Piektdienas horoskops: 17. novembris

0
(0)

Horoskops piektdienai, 17. novembrim.

AUNS

Ar naudu šodien jārīkojas apdomīgi, it īpaši, ja valsts svētkos gribēsi palutināt ģimeni. Toties darbā var rasties iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Raugies uz izdevīgumu.

VĒRSIS

Ja pirms brīvdienām esi iecerējis lielāku iepirkšanos, tad rūpīgi saplāno ģimenes budžetu. It īpaši, ja taisies preces iegādāties internetā, jo virtuālā nauda aizplūst nemanot.

DVĪŅI

Vajadzētu dzīvē kaut ko mainīt. Stabilitāte darbā ir laba lieta, bet, kad iestājas rutīna, tad vairs nepavisam nav labi. Iekšējā sajūta vēsta, ka vajag meklēt jaunus ceļus. Tev izdosies!

VĒZIS

Emocijas viļņosies, bet to iespaidā nepieņem lēmumus – it īpaši profesionālajās lietās. Esi uzmanīgs ar juridiskiem jautājumiem. Pirms dokumentu parakstīšanas rūpīgi jāizlasa visi teksti.

LAUVA

Profesionālajā vidē var būt atšķirīgi viedokļi par to, kā atrisināt svarīgus un sarežģītus jautājumus. Netērē anerģiju strīdos, ja tavos spēkos nav kaut ko ietekmēt un mainīt.

JAUNAVA

Iepērkoties nedēļas nogalei, izvēlies to, kas patiešām nepieciešams, jo pastāv pārtērēšanās riski. Vakarā izrunā ar ģimeni un draugiem brīvdienu plānus. Tev patīk noteiktība.

SVARI

Diena paies aktīvi rosoties. Ko esi nolēmis, tas jādara. Kritiķos daudz neklausies, jo tev ir skaidrs mērķis un plāns, kā to sasniegt. Darbs tiks atbilstoši novērtēts.

SKORPIONS

Darbā nemierīgi: iespējami strīdi un varbūt arī pa kādai intridziņai. No dažādām peripetijām turies pa gabalu, tev svarīgākas lietas darāmas. Vakarā sirdi sildīs mīlestība.

STRĒLNIEKS

Ar smaidu panāksi vairāk nekā ar pamācošā tonī klāstītiem argumentiem. Varbūt sāksi kādu jaunu projektu vai izveidosi svarīgus lietišķos kontaktus.

MEŽĀZIS

Nedaudz „bubināsi”, ka daži kolēģi jau dzīvo svētku un brīvdienu noskaņās un neizdara visu tā, kā vajadzētu. Tev atbildības sajūta neļauj kaut ko pamest pusratā, tāpēc varbūt šodien jāpastrādā ilgāk.

ŪDENSVĪRS

Darbā iespējami apstākļi, kas liek pieņemt radikālus lēmumus, bet viss kas notiek, notiek uz labu. Dienas gaitā sazinies ar radiem un draugiem, lai izveidotu brīvdienu plānu.

ZIVIS

Veiksmīgi darba jautājumi: kāds var saņemt vilinošu karjeras piedāvājumu, kāds ieraudzīt sludinājumu par savu sapņu darbu, kāds atrisināt sarežģītu situāciju.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »