Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 40 Sekunde(-s)

Horoskops piektdienai, 24. novembrim.

AUNS

Esi vērtējošs un netici visam uz vārda, jo zelta kalnu solījumi ne vienmēr piepildās. Jāizrunā nosacījumi, darbu apjoms, un viss jānostiprina juridiski precīzā līgumā.

VĒRSIS

Iespējams, ir pienācis laiks pārskatīt kādu sadarbību. Var atklāties, ka cilvēki, uz kuriem esi paļāvies, savu darāmo nav paveikuši kārtīgi. Tas ir pamatots iemesls meklēt citus kompanjonus.

DVĪŅI

Nedaudz nīgrs noskaņojums. Atsevišķi cilvēku izteikumi tracinās, un par kāda sen zināma kolēģa rīcību būsi neizpratnē. Var gadīties, ka pasaki arī kādu asāku vārdu, taču tas pieder pie lietas.

VĒZIS

Mācies! Lietišķajā vidē viss strauji manās un jāiet līdzi laikam vai kādu solīti pa priekšu. Darbā vēlēsies paveikt vairāk nekā šobrīd iespējams. Ja kaut kas bremzējas, nesatraucies – paveiksi vēlāk.

LAUVA

Ja esošajā darbā iestājusies rutīna, tad sūti CV un meklē jaunas iespējas, vai aktīvi darbojies privātajā biznesā. Lai arī kādus pienākumus tu uzņemtos, runā par atalgojumu un peļņu.

JAUNAVA

Šodien netēlo “patiesības ministriju”. Neauglīgos cīniņos tikai velti izšķiedīsi enerģiju, taču tā būs vajadzīga darbā. Cita starpā – pievērs uzmanību naudas lietām: vai atalgojums atbilst padarītajam.

SVARI

Tu esi cilvēks, kas respektē dažādus viedokļus: ja arī tie atšķiras no vispārpieņemtajiem vai taviem personīgajiem uzskatiem. Šodien pie tā arī turies un diena paies pozitīvā gaisotnē.

SKORPIONS

Darbā būsi viens no pirmajiem un sāksi ar plānošanu. Kārtībai jābūt un citi priecāsies, ka ir viens atbildīgs un uzņēmīgs cilvēks, kurš gatavs nodarboties ar organizatoriskiem jautājumiem.

STRĒLNIEKS

Lieliska diena dažādu attiecību veidošanai. Kāds satiks jaunus biznesa partnerus, kāds nolems, ka lielāka vērība pievēršama privātajai dzīvei un attiecībās vajag spožāku dzirkstelīti.

MEŽĀZIS

Esi modrs – lai tev necenšas deleģēt papildus pienākumus par to pašu samaksu. Par naudu jārunā un jāraugās, lai viss godīgi. Var nākties iestāties arī par kāda kolēģa interesēm.

ŪDENSVĪRS

Citi plāno brīvdienas, taču tev darba pilnas rokas. Bet pēkšņi pie tevis var nonākt vēsts no kāda aizjūras skaistuļa vai skaistules. Uzmanies no rafinētajiem blēžiem.

ZIVIS

Aktīva diena: sarunas, tālruņa zvani, kaut kur jātraucas, kaut kas jārisina. Ja kārtojami lietišķi jautājumi vai jāslēdz līgumi, tad ļoti svarīgi, lai viss juridiski korekti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Par ātruma pārsniegšanu par vairāk nekā 30 kilometriem stundā jāatņem tiesības, rosina ministrija
Next post Zodiaka zīme, kuras ienaidnieku sarakstā negribētu būt neviens