Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 35 Sekunde(-s)

Horoskops piektdienai, 3. novembrim.

AUNS

Uzmanība pievēršams finansēm, jo nauda var aizplūst kā smilšu graudi. Vilinošas rudens atlaides… Ar lieliem pirkumiem neaizraujies, bet domā par jauniem pelnošiem projektiem.

VĒRSIS

Beidz darbu ātrāk vai paņem brīvdienu. Vajag mazliet izrauties no rutīnas, atiet malā no profesionālajiem pienākumiem. Tas ļaus palūkoties uz situācijām ar svaigu skatienu.

DVĪŅI

Pastāv paaugstināti stresa riski. Tie liks par sevi manīt, ja būs pārāk daudz pienākumu. Tu taču zini, ka visus darbus nevar apdarīt un visu pasaules naudu nopelnīt arī ne.

VĒZIS

Cilvēki mēdz būt dažādi… Tāpēc šodien rūpīgi izvēlies sadarbības partnerus un pievērs uzmanību izdevīgumam. Ir labas iespējas nopelnīt, ja vien pats nepiekritīsi strādāt par grašiem.

LAUVA

Viss, kas attiecas uz naudas lietām, jānoformē juridiski korekti. Nevajadzētu plānot lielus pirkumus un ticēt citu solījumiem. Negaidīti pavērsieni iespējami sirdslietās.

JAUNAVA

Gribas vēries dzeltenās lapās, ieritināties pledā pie silta kamīna un ļauties apcerīgām pārdomām. Beidz šodien darbu ātrāk un dari tā. Mierīga atpūta pēc darba nedēļas.

SVARI

Citi pošas brīvdienām, bet tev tik daudz darba, ka neredz ne gala, ne malas. Ja esošajā vietā kaut kas neapmierina, tad vari lūkoties pēc cita piedāvājuma. Vai arī – mainīt darbības sfēru.

SKORPIONS

Būsi autoritāte un kolēģi ar tavu viedokli rēķināsies. Ja arī nāk kādas pārmaiņas, bez darāmā nepaliksi. Un, ja darīsi, tad arī nopelnīsi. Vakarā atpūties un izklaidējies.

STRĒLNIEKS

Darbā situācijas mainīgas, un stūre jātur rokās cieši, bet labā ziņa ir tāda, ka sekmīgs laiks ienākumu palielināšanai. Nav jākautrējas runāt par finansēm un prasīt adekvātu atalgojumu.

MEŽĀZIS

Pienākumi atbildīgi, jāstrādā precīzi, jāievēro noteikumi un instrukcijas. Naudas plūsma atkarīga no spējas elastīgi piemēroties apstākļiem. Iespējams, jāpārskata kādi dzīves principi.

ŪDENSVĪRS

Mācīties nekad nav par vēlu, vienalga cik diplomu tev jau ir. Iespējams, jāatsvaidzina svešvalodu zināšanas, iespējams, jāuzlabo datorprasmes. Brīvajā laikā vari ieviest kādu radošu hobiju.

ZIVIS

Iesaisties jaunos projektos un mērķtiecīgi koncentrējies uz peļņu. Nevajag kautrēties runāt par algas pielikumu. Kādam, iespējams, pienācis laiks aktīvi pievērsties privātajam biznesam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Spēcīga vētra piemeklē Rietumeiropu, ir nāves gadījumi
Next post Trīs Zodiaka zīmju dzīve nedēļas beigās sagriezīsies par 180 grādiem