Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 23 Sekunde(-s)

Mazais EX30 krosovers no Smart saņems 68 kWh akumulatoru, kas nozīmē aptuveni 400 km nobraukumu.

Pēc sava vadošā EX90 laišanas tirgū Volvo paplašinās savu klāstu ar jaunu, lētāku elektrisko SUV. Visticamāk, tas tiks saukts par EX30, un pirmās pazīmes liecina, ka Volvo plāno jaunajam papildinājumam piešķirt tādu pašu masīvu profilu kā tā lielākajiem kolēģiem.

Volvo ir ķircinājis mazo modeli, kopš novembrī paziņoja par EX90. ēnu attēls pēc tam atklāja, ka automašīnai būs tāda pati aizmugure kā lielākajam SUV, kā arī XC40. Tas nozīmē hečbeku ar asu bagāžas nodalījuma durvju leņķi pret jumtu un zīmolam raksturīgu aizmugurējā luktura motīvu.

Nesenie spiegu kadri no Ķīnas, šķiet, apstiprina šīs detaļas, kā arī tipisku jauno Volvo priekšējo daļu, kas ietvers dažus no EX90 ieviestajiem stila uzlabojumiem. Paredzams, ka jaunais papildinājums būs aptuveni 4,25 metrus garš, sniedzot Volvo iespēju konkurēt gan ar jaunāko Hyundai Kona, gan gaidāmajiem lielākajiem elektriskajiem Mini modeļiem.

Runājot par tehnoloģijām, mēs jau esam redzējuši lielu daļu EX30 tehniskā dizaina, pateicoties atjaunotajam Smart zīmolam. Tās pirmais modelis, numurs 1, izmanto to pašu pamatu, modulāru pilnībā elektrisku platformu no mātesuzņēmuma Geely, ko sauc par Ilgtspējības arhitektūru (SEA). Rezultātā sagaidāms, ka EX30 tiks piedāvāts kā 268 ZS modelis. ar vienu aizmugurējo dzinēju vai kā pilnpiedziņas transportlīdzekli ar aptuveni 420 ZS jaudu.

Ar 68 kWh Smart akumulatoru pietiks EX30 pircējiem, kas orientēti uz pilsētu, un tam vajadzētu nozīmēt 400 km autonomu nobraukumu. Tas piedāvās arī 150 kW uzlādi, ļaujot to uzlādēt no 10 procentiem līdz 80 procentiem mazāk nekā pusstundā.

Volvo iekšpusē, iespējams, izmantos izturīgākus materiālus un var izmantot Google Android Automotive informācijas un izklaides sistēmu. Tas tiks parādīts uz lielas “peldošās” plāksnes priekšējā paneļa centrā. Gaidiet, ka EX30 redzēsiet vēlāk šogad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ko mēs zinām par jauno VW Touareg Previous post Ko mēs zinām par jauno VW Touareg
Nissan Sylphy – oficiāli uzlabotā sedana attēli un informācija Next post Nissan Sylphy – oficiāli uzlabotā sedana attēli un informācija