Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 40 Sekunde(-s)

Eksporta “četru durvju” modelis pagaidām ir redzams tikai zīmola renderos, tomēr šāds modelis, visticamāk, atkārtos mājas tirgum paredzēto versiju, un tā dizains vairs nav noslēpums.

Exeed globālais birojs (zīmols pieder Chery) ir paziņojis par jaunumu – elektrisko sedanu. Un tas būs ne tikai pirmais elektromobilis, bet arī pirmais “četru durvju” automobilis zīmola klāstā. Uzņēmums arī paziņoja, ka pasaules tirgū sedans būs jaunās Exlantix sērijas debijas modelis, kura nosaukums ir atvasināts no angļu valodas vārda Atlantis rakstības. Pievērsiet uzmanību, Krievijas Exeed preses relīzei pievienotajos attēlos ir parakstīts kā E08, ar tādu pašu indeksu mirgo arī dažas citas ārvalstu zīmola vietnes. Tas neizslēdz, ka pilnais “pasaules” sedana nosaukums skan kā Exeed Exlantix E08, lai gan skaitļi var izrādīties iekšējais apzīmējums.

Pēc visa spriežot, šī ir pirms dažām dienām Ķīnā prezentētā “četru durvju” eksporta versija. Exeed dzimtenē modelis tagad ir pazīstams kā Sterra ES, kur Sterra ir arī jaunās sērijas nosaukums (acīmredzot, domāts pašmāju tirgum; veidots no vārdiem zvaigzne un ēra).

“Pasaules” sedans joprojām ir “maskējies”, tomēr dizaina ziņā tas, visticamāk, neatšķirsies no versijas, kas paredzēta Viduseiropai. Virsbūvei ir virsbūve “a la fastback”, šauri lukturi, ievelkami durvju rokturi un spoguļi uz atsevišķām kājām. Virs vējstikla ir “izliekums” – iespējams, tas ir lidars. Jaunums ir aptuveni 4,95 metrus garš un 1,96 metrus plats, bet riteņu bāze ir 2,9 metri. Iekšpusē ir divspiegu stūres rats, kompakts instrumentu paneļa ekrāns un, gluži pretēji, gigantisks multimediju sistēmas skārienjutīgais ekrāns, kas faktiski ir aizstājis ierasto centrālo konsoli.

Exeed Sterra ES Ķīnā
Saskaņā ar provizoriskajām ziņām sedans ir balstīts uz jauno E0X “ratiņu” ar 800 voltu elektrisko sistēmu un pneimatisko balstiekārtu. Automobiļiem uz šīs platformas ir pieejama aizmugures vai visu riteņu piedziņa, un nobraukums pārsniedz 700 km. Un tas pagaidām ir viss. Plašāka informācija varētu parādīties pēc “četru durvju” prezentācijas Šanhajas automobiļu izstādē, kas tiks atklāta 18. aprīlī.

Vienlaikus ar sedanu tiek paziņots arī par jaunā Exeed klāsta krosoveru. Tomēr Exlantix eksporta sērijas gadījumā globālajā biroja paziņojumā ir tikai pieminēts SUV, savukārt Ķīnā jau tiek pievērsta uzmanība Sterra ET.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atvadas Aston Martin DBS 770 Ultimate Volante ir nedaudz lēnāks par kupeju
Next post BYD Yangwang U8 luksusa rāmja SUV atklāj interjeru